Wirtualna Polska

Książę Harry chce błagać króla Karola III o wybaczenie: „Nic już nie ma dla niego sensu”. Znamy szczegóły

Książę Harry chce błagać króla Karola III o wybaczenie: „Nic już nie ma dla niego sensu”. Znamy szczegóły

Król Karol III i książę Harry (fot. East News i GettyImages)

Książę Harry zmienił zdanie po koronacji ojca i chce błagać Karola III o szansę na powrót na łono rodziny? Czy jest szansa na pojednanie między nim a bratem? 

Wirtualna Polska

Książę Harry, według ostatnich doniesień, jest persona non grata w Pałacu. Książę William jest podobno wściekły na brata i nazywał go rozpieszczonym bachorem. Zastanawia się też coraz poważniej, czy w przyszłości zaprosić Harry’ego na własną koronację.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Książę Harry żałuje pospiesznego wyjazdu

Książę Harry ograniczył do minimum swoją obecność podczas weekendu koronacyjnego własnego ojca. W Anglii pojawił się krótko przed ceremonią. Tuż po niej udał się od razu na lotnisko i wrócił do domu. Jego radość z powrotu do rodziny była jednak krótkotrwała.

Źródło z otoczenia księcia donosi, że był szczęśliwy, że może utulić syna do snu, jednak chwilę później uświadomił sobie, ile stracił. Miał szansę wziąć udział w historycznej ceremonii, na którą Karol III czekał całe życie, a na własne życzenie się tego pozbawił. To była gorzka pigułka do przełknięcia. Tym bardziej że Harry jest bombardowany zdjęciami i relacjami z tego wydarzenia w mediach.

To nie jest poza nim, on naprawdę się z tym boryka i jest to dla niego bardzo trudne – mówi źródło New Idea.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czy Harry poprosi o drugą szansę?

Książę Harry poczuł się całkowicie pominięty podczas ceremonii. Nie tylko nie zaproszono go na rodzinny lunch, czy na balkon, gdzie mógłby stanąć obok ojca. Po raz kolejny czuł się gorszy, obserwując swojego brata, księcia Williama, który zajmował tego dnia zaszczytne miejsce w pobliżu Karola III.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Książę zdaje sobie też sprawę, że o wiele bardziej niezapomniane urodziny Archiego mogły odbyć się w Londynie. Wnuk Karola mógłby podążać w powozie za swoim „dziadkiem królem” i przeżyć coś, czego już nie uda się powtórzyć.

Harry dokonuje teraz ponownej oceny całego swojego życia i wie, że w Wielkiej Brytanii czekała na nich wielka szansa, ale zamiast to wykorzystać, woleli walczyć i teraz próbują robić wszystko na własną rękę – przekazuje źródło tabloidu – Nic już nie ma dla niego sensu. Harry myśli nad udaniem się do ojca i proszeniem o drugą szansę, ale nie wiadomo, czy Karol w ogóle rozważyłby to na tym etapie.

Wirtualna Polska

Czy Harry pogodzi się z rodziną, czy jest już na to za późno? Ufamy, że skoro już wie przesadził, to król przynajmniej rozważy to, czy mu wybaczyć.


Książę Harry błaga Karola III o szansę

Książę Harry błaga Karola III o szansę

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry podczas koronacji (fot. GettyImages)

Książę Harry podczas koronacji (fot. GettyImages)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • JR55 pisze:

  Meghan nie umie dogadać się z żadną rodziną – ani własną ani męża. Umie dobrze manipulować Harrym i jest dobrą aktorką, skoro tak przekonująco grała skrzywdzoną. Śledziła w mediach wszystko o rodzinie królewskiej, to dobrze wiedziała, że jest ona skostniała i rządzi się sztywnymi regułami. Wejście do niej wiąże się z dużymi ograniczeniami, co nie każdy zniesie. Chciała pobawić się w księżniczkę a zniszczyła Harrego i jego relacje rodzinne. Po śmierci matki najlepsze miał z bratem i babcią- królową. Szkoda Harrego.

  • Gość pisze:

   Jak jest taka dobra to w jakim filmie gra? Chyba sama go reżyseruje

  • Zulu gula pisze:

   🤣🤣😄

  • Gość1 pisze:

   a mi nie szkoda, ma swój rozum i powinien umieć się zachować, a nie srać we własną rodzinę pod dyktando podrzędnej aktoreczki.

  • Gość pisze:

   A ja uważam że ona nie jest winna i czemu wszyscy na nią taką nagonkę robią. A Harry powinien mieć na nich wszystkich wywalone i żyć tak jak żyje bo ta cała ich wielka rodzina to jedna wielka obłuda żyją jedzą sikają pod dyktando. Już początek tej obłudy było widać jak zginęła Diana która była inna i odbiegała od tego kuklus klanui przez to była nie wygodna i trzeba było ją sprzątnąć i to samo robią teraz z Megan i Harrym bo powiedzieli prawdę że nie chcą żyć w obłudzie i kłamstwie warto poczytać książkę którą napisał i obejrzeć.film który nagrali. Tam jest dokładnie opisane i powiedziane stąd pałac tak bronił się rękoma i nogami by to nie ujrzało światła dziennego. A to że William psy pasie z inną babą i ma romans to już nie gadacie że robi to samo co ojciec robił jota w jote bo był z Dianą a posuwał Kamilę synek robi to samo i to na legalu będąc w pałacu nawet zaprosił ją na koronację. A co do Harrego ja na jego miejscu nawet bym.tam nie pojechał bez małżonki bo albo prosisz nas obu i ją akceptujesz taka jaka jest albo nie jadę bo to że zaprosili jego a jej nie to tylko o nich świadczy jaki to spęd.

  • Gość pisze:

   Prawda

  • do Gość pisze:

   przecież zaprosili ich oboje

  • Gość pisze:

   @Gość 19 maja 2023 o 08:53 – co Ty bredzisz? Jak na razie to w kłamstwie żyją Harry i Meghan… oni kłamią zanim usta otworzą, dopiero co była akcja, z rzekomym pościgiem z paparazzi po NY, który prawie skończył się tragicznie (co jest bzdura totalną i ich urojeniami), każdy ich wywiad, film czy książka zbierają całe tony wypunktowanych kłamstw, a takie lemingi jak ty nadal twierdzą, że to oni się wyrwali z zakłamanej rodziny? Paranoja… nie mieszaj też przygłupiej Diany, bo teraz po latach wychodzi, że była nieciekawą hipokrytka, z którą nie było o czym nawet rozmawiać, bo w życiu nawet jednej książki nie przeczytała i ledwo podstawówkę skończyła na najniższych możliwych ocenach

 • Gość pisze:

  Czas najwyższy by się pojednać z rodziną.Czego im życzę

 • Memo pisze:

  Ale banialuki wypisujecie….taaaak,Harry zwierzył się tabloidom ,raaany,kto wierzy w takie głupoty ,ludzie😄😄😄😄😄😄

  • Monia pisze:

   Bzdurny artykuł ,wszyscy wiedzą co myśli Harry i czego żałuje a on biegnie szybko żeby poinformować tabloidy o swoich zamiarach 🤣😂

  • GośćBeata pisze:

   Masz racje że to bzdury.Musza cos pisać zeby zarobic

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Co chciał to ma to było to przewidzenia że będzie żałował

  • Gość pisze:

   Babie kopa w dupe albo będzie żyć z Tobą jak chcesz, żyć prxy rodzinie Grażyna niech spada.zadna Grażyna agresywna diablica nie warta by się dla niejHarry wyrzekl rodziny.Pogon babe jakjej zle..aktoreczka za 2 grosze z wyświechtana dupa .

  • Gośćmija pisze:

   Absolutnie tak
   Jednak …hehehe … gdzie diabeł nie da rady ,tam babę pośke
   Heheeeeeee

 • GośćVBN pisze:

  TO BY BYŁO SUPER KIEDY BY SIĘ POGODZILI DOBRZE ŻE ZROZUMIAŁ JA IM ŻYCZĘ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ HARREMU BY SIĘ POJEDNALI

  • Gość pisze:

   Do odejścia od rodziny królewskiej przecież dązyła cały czas Megan, bo nie grała w niej pierwszych skrzypiec, jest też skłócona ze swoją rodziną, to Czarny charakter, który zniszczył wielu ludzi a teraz Harrego odciągając go od swojej rodziny.

  • Gość pisze:

   Teraz facet widzi co stracił chciał by znowu błyszczeć ito było do przewidzenia już się nacieszÿłtą wolnością itą swoją żonką i trochę zaczyna mu to doskwierać.Uważamże nie powinni mu przebaczyć bo jak teraz można by było takiemu człowiekowi zaufać który tak paskudnie obsmarował własną rodzinę wobec „całego niemal świata dla mnie jest to nie wyobrażalne

 • 🤔🤔🤔 pisze:

  Pominięto Go? Sam wypisał się z rodziny. Jest dużym chłopcem i powinien wiedzieć, że każda decyzja przynosi skutek

  • Seba pisze:

   Ta jego Meghan to diabeł wcielony! Szkoda go dla takiej manipulantki.

 • Gośćuuuu pisze:

  biedny, żal mi go, baba go omotała , juz widzę jak chciała się zabic, ta, na pewno, taka cwana zimna wyrachowana osóbka…..

  • Gośćcu Baba pisze:

   Bo każdy facet nie myśli ta głową co trzeba. Wystarczy mu dobrze nadskoczyć i już dostaje małpiego rozumu. Jak na księcia,to wyjątkowy brak klasy i rozumu.

  • DANIEL KUBIK. pisze:

   JEŻELI ZABIĆ SIĘ CHCIAŁA TO ZOSTAWMY SIĘ LECZ SAMA CHCIAŁA WREDNA ZROBIĆ SIĘ Z SIEBIE KRÓLOWĄ.HARRY POWINIEN WIEDZIEĆ ŻE ONA JEST MANIPULANTKA.TO CO O NIEJ WIEMY TO NIE JEDNĄ OSOBĘ JUŻ W SWOIM ŻYCIU SKRZYWDZIŁA.DOWODEM TEZ SĄ RELACJE JEJ Z JEJ RODZINĄ JAK I PIERWSZYM MĘŻEM.KIEDY HARRY WRACAŁ DO USA Z KORONACJI JEJ SIĘ CHCIAŁO ZAGRAC RODZINIE HARREGO, HARREMU,JAK WIELKIEJ BRYTANI POKAZAĆ ŻE MA ADORATORÓW NA MĘŻA KTÓRZY JĄ NA SPACER WZIELI M,TSK ŚWIĘTOWAŁA URODZINY SYNA Z OGONAMI.

  • Gość pisze:

   To CZAROWNICA,a nie księżna!!!!!Dianie odebrali tytuł, a jej czemu zostawili.??? Zmarnowała chłopaka i tyle.Na koronacji był jak sierota,biedny i na pewno było mu bardzo przykro,bo ta franca nawet sprawy sobie nie zdaje co to koronacja.Urodziny ważniejsze….. Małpa.

  • Gość pisze:

   Tak Megan zachowuje skandalicznie jak przasna była byle jaka kochanka Grażyna goniącą za zobatymi chlopami.Obrosla w piórka jak dzięki kochasiowi dupa jej odmokla..tak mocno ze ja kochas pogonił.Do dzisiaj zebrze skomli migdali się by wrócić do kochanka bo chlopy od niej wieją w diably. Taka sama infantylnie cwana jest Megan. Diabła warte takie baby.

 • Gość pisze:

  Dajcie mu żyć swoim życiem

  • Gość pisze:

   Jakby chciał żyć swoim życiem to by tak było. Problem w tym, że sensem jego życia obecnie jest szkalowanie rodziny i kreowanie się na ofiarę.

  • OTCO pisze:

   Jego życie to próżniactwo i na cudzy koszt . Najlepiej mu się zarabia na szkalowaniu rodziny i swojej ojczyzny jako Zjednoczonego Królestwa.

  • Gość pisze:

   Czas najwyższy by się pojednalz rodziną.Babie dupa odmokla i we lbie się przewraca.Zamknij ryj żyj I daj żyć Haremu ,Chlopie pazerne Grażyny się zostawia i kopa w dupsko niech spada. Jest przeciętna pusta baba. Nie daj babie możliwości mies Ania w głowie i w życiu.Janusze mowia o Grażynach Won tego kwiatu jest pół światu.Jego baba typowa pazerna prymitywna Grażyna.

  • Nasa pisze:

   Harry wracaj do Anglii.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×