Książę Harry był podsłuchiwany! Wyciekły nagrania jego prywatnych rozmów z jedną z największych gwiazd muzyki, a nawet dane z kont bakowych

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry od dawna nie ukrywa swojej niechęci do tabloidów i walczy z nieprawdziwymi artykułami na własny temat. Teraz wysunął poważne oskarżenia pod adresem brytyjskiego wydawcy. Był podsłuchiwany?

Książę Harry i Meghan Markle długo nie wytrzymali na swoich stanowiskach w rodzinie królewskiej. Młodszy syn króla Karola III i jego żona od ponad dwóch lat nie pełnią już żadnych funkcji w monarchii i mieszkają z dziećmi w Stanach Zjednoczonych. Małżonkowie tuż po przeprowadzce unikali prasy i wywiadów. Starają się też chronić prywatność swoich pociech i nie pokazują publicznie Archiego i Lillibet.

Dopiero po roku od wyjazdu udzielili obszernego wywiadu, w którym zdradzili, co tak naprawdę sprowokowało ich decyzję. Ujawnili, że ich relacje z najbliższymi pozostawiały wiele do życzenia. Kolorowa prasa jeszcze przez kilka miesięcy analizowała to, co wyznali i zestawiała ich słowa z tym, co wcześniej pisano o wspomnianych sytuacjach. Wiele spraw do dzisiaj wydaje się jedną wielką niewiadomą.

Książę Harry był na podsłuchu. Teraz walczy o sprawiedliwość

Książę Harry i jego żona już kilka lat temu zdecydowali się zawalczyć z brukowcami. Małżonkowie kilka razy pozwali między innymi Associated Press, który jest wydawcą Daily Mail. Sprawy przeciwko nim wygrali, ale okazuje się, że to nie koniec sądowej batalii. Syn króla miał dotrzeć do informacji, według których nie ulega wątpliwości, że był podsłuchiwany. Tego samego zdania jest również Elton John. Ich prywatne rozmowy miały być monitorowane, a informacje przekazywane do tabloidu.

Harry i brytyjski wokalista oskarżają wydawcę o to, że zatrudnił firmę, która specjalizowała się w zakładaniu podsłuchów, a nawet opłacał policję w celu uzyskania poufnych danych. Mało tego w donosie znalazła się też wzmianka dotycząca tego, że dzięki sprytnym manipulacjom w ręce tabloidu trafiły nawet dane z kont bankowych księcia.

Do sprawy na łamach serwisu TMZ odniósł się już rzecznik prasowy Associated Press, który nie miał wątpliwości, że pretensje, jakie wysunęli Harry i Elton John to „niedorzeczne oszczerstwa”.

Wygląda na to, że Harry szykuje się do kolejnego głośnego procesu, a biorąc pod uwagę, że jego poprzednie pretensje wobec tego samego wydawcy były uzasadnione, to i teraz mocne oskarżenia mogą mieć podstawy.


Elton John – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Elton John – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  dlatego tak na niego szczują te pismaki , wstrętne dziennikarstwo , kłamliwe i plotkarskie

 • Gość pisze:

  Nie wiadomo czy był. Na razie on tak twierdzi. Wyroku jeszcze nie ma.

 • Gość pisze:

  Rudy pajac znów będzie się procesowac.
  Jak to jest, że zanim poznał zezowata pokrake nie miał takich problemów?

  • Gość pisze:

   Zamknij się zocha, uważaj żeby tobie podsłuchu nie założyli. Zajmij się swoim tłustym zadkiem…

  • Gość pisze:

   Zocha to twoja stara? To niech tobie każe się zamknąć
   Tłusty zad to u meg, może powinna się nim zająć oraz tymi swoimi rudymi prosiakami

 • Gość pisze:

  Gdyby nie miał solidnych dowodów, nie składałby pozwu. Jednym z nich jest dziennikarz śledczy, który takie metody stosował, a który teraz chce się zrechabilitowac i pomaga w pozwie, który złożyło 6 osób :Harry, Elton John i jego mąż David Furnish, Elizabeth Hurley, aktorka Sadie Frost i baronowa Doreen Lawrence, matka zmarłego Stephena Lawrence..
  Powodzenia!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×