Szukaj

Książę Harry świętuje 35. urodziny. Meghan Markle w piękny sposób uczciła ten dzień – z tej okazji pokazała nowe zdjęcie Archiego Harrisona

Książę Harry w niedzielę, 15 września skończył 35 lat. Z tej okazji Meghan Markle złożyła mu przepiękne życzenia urodzinowe, a także pokazała nowe zdjęcie Archiego Harrisona. Zobacz uroczą fotografię.

Meghan Markle, książę Harry z synem Archie

Książę Harry ponad dwa lata temu odnalazł prawdziwą miłość. To właśnie wtedy na jego drodze stanęła Meghan Markle, aktorka, z którą postanowił wziąć ślub. Od momentu, w którym pojawiła się w życiu księcia, ten bardzo się zmienił – porzucił imprezowy tryb życia, a zamiast wywoływać skandale, opiekuje się synkiem.

Zobacz: Książę Harry w rozmowie z fanami uroczo wypowiedział się o swoim synku. Te słowa chwytają za serce

Książę Harry skończył 35 lat. Czego życzyła mu Meghan Markle?

W niedzielę, 15 września książę Harry skończył 35 lat. Z tej okazji fani z całego świata przesyłali mu serdeczne życzenia. Urodzinowego wpisu nie zabrakło też na oficjalnym profilu księcia i księżnej Sussexu. W opisie znalazły się wzruszające życzenia, które Meghan Markle publicznie skierowała w stronę swojego męża. Przyznała, że jego codziennie zachowanie stanowi dla niej inspirację w codziennym życiu.

Twoja służba dla spraw, na których Ci zależy, stanowi dla mnie inspirację każdego dnia. Jesteś najlepszym mężem i najbardziej niesamowitym tatą. Kochamy Cię. Wszystkiego najlepszego! – podkreśliła Meghan Markle.

Zobacz: Książę Harry wybiera się na ślub swojej byłej partnerki! Co na to Meghan Markle? Czy też została zaproszona?

Nowe zdjęcie Archiego Harrisona

Do życzeń dołączony był nowy kolaż zdjęć Harry’ego: od okresu dzieciństwa, do rodzicielstwa. Nie zabrakło syna księcia i Meghan, co dla królewskich fanów stanowiło nie lada gratkę. Przy tej okazji pokazano bowiem niepublikowane dotąd zdjęcie Archiego Harrisona, które powstało w dniu chrztu.

Archie Harrison nowe zdjęcie

Pod wpisem pojawiła się wiele komentarzy, w których internauci nie tylko składali księciu życzenia, ale także zachwycali się synem Meghan i Harry’ego:

  • Piękne zdjęcia. Ostatnie jest moim ulubionym.
  • Archie Harrison jest taki uroczy. Mogłabym patrzeć na niego non stop.
  • Archie jest najlepszy. Cudowny chłopczyk, a dla Harry’ego wszystkiego najlepszego.

Trzeba przyznać, że ostatnia z fotografii jest niezwykle urokliwa.

Zobacz: Archie Harrison z Meghan Markle i księciem Harrym przy grobie Diany. Widok rozczuli Brytyjczyków

 


Archie Harrison nowe zdjęcie

Archie Harrison nowe zdjęcie

Książę Harry - 35. urodziny

Książę Harry - 35. urodziny

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×