Szukaj

Powstaje kreskówka o rodzinie królewskiej! Największą gwiazdą będzie niesforny książę George

The Prince – kreskówka o rodzinie królewskiej

The Prince – kreskówka o rodzinie królewskiej

Książę George pojawi się na małym ekranie – w formie kreskówki! Nie zabraknie też pozostałych członków rodziny królewskiej. Zapowiada się śmiech do łez!

Książę George to pierwszy syn księcia Williama i księżnej Kate i potencjalny następca brytyjskiego tronu. Od kiedy przyszedł na świat, obserwowany jest jego każdy krok. Wygląda na to, że chłopiec stał się również inspiracją dla twórców. HBO Max ogłosiło właśnie, że powstanie animowana seria komedii o rodzinie królewskiej z George’em w roli głównej.

Co ciekawe, The Prince, bo tak będzie nazywał się serial, powstanie w oparciu o satyryczne konto producenta Gary’ego Janettiego na Instagramie. Popularna strona w mediach społecznościowych, która ma prawie 900 000 obserwujących, przedstawia obraz rodziny królewskiej z perspektywy 6-letniego księcia George’a.

Książę George gwiazdą kreskówki o rodzinie królewskiej

Podczas gdy sam Janetti będzie głosem przyszłego króla, niektóre wielkie nazwiska podpisały się, aby dubbingować jego królewskich krewnych. Orlando Bloom da głos księciu Harry’emu, Condola Rashad zagra Meghan Markle, Lucy Punch usłyszymy jako Kate Middleton, Tom Hollander za księcia Filipa i księcia Karola, Alan Cumming jako kamerdynera George’a Owena, Frances De La Tour jako królową Elżbieta i Iwan Rheon jako księcia William.

Janetti, który jest znany ze swojej pracy przy serialu komediowym Will & Grace i Family Guy, powiedział:

Jestem podekscytowany pracą w HBO Max, przynosząc im kolejną serię o rodzinie bezlitośnie walczącej o tron.

Poza dubbingiem, Janetti napisze scenariusz i wyprodukuje serial.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przenieść świat stworzony przez Gary’ego na Instagramie do HBO Max, gdzie nasi widzowie mogą dowiedzieć się tego, co wiedzą jego fani na Instagramie – że George może być przezabawny, szokujący i zaskakująco słodki. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co robi Gary z większym płótnem do malowania niż tylko kwadrat 1:1 – powiedziała Sarah Aubrey, dyrektor oryginalnej treści HBO Max.

HBO Max współpracuje również z Janettim oraz jego mężem, stylistą Bradem Goreskim, przy serialu zatytułowanym Brad i Gary Go To…, do którego zdjęcia rozpoczną się już w lutym.

Gary Janetti, Instagram

Gary Janetti, Instagram


Książę Jerzy na lotnisku w Warszawie

Książę Jerzy na lotnisku w Warszawie

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Książę George ma 3 lata! Nowe zdjęcia synowi Kate i Williama wykonał Matt Porteous (fot. ONS)

Książę George ma 3 lata! Nowe zdjęcia synowi Kate i Williama wykonał Matt Porteous (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×