Szukaj

Przyjaciółka Diany wręczy oryginalny prezent urodzinowy George’owi. Będzie to słodką zemstą wobec zmarłej księżnej

książę George

książę George

Siódme urodziny księcia Georga już za dwa tygodnie. Jak zdradziła jedna z jego ciotek, będzie to dla niego dzień pełen śmiechu. Mniej zabawnie będzie dla jego rodziców. Jaki prezent szykuje mu matka chrzestna?

Książę George jest najstarszym synem Księcia Williama i Księżnej Kate. Chłopiec jest trzeci, po swoim dziadku i ojcu, w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii. Narodziny pierwszego syna książęcej pary były wielkim wydarzeniem medialnym, nie tylko w Anglii, ale i na całym świecie. Informacje o tym, że Kate jest w ciąży, zostały oficjalnie potwierdzone przez pałac w grudniu 2012 roku. Natomiast już w styczniu poinformowano, że royal baby przyjdzie na świat w lipcu.

Od samego początku ciąża wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Kate przez całe 9 miesięcy towarzyszyli paparazzi. Prawdziwy boom zaczął się w lipcu, tuż przed narodzinami Georga. Od początku miesiąca pod szpitalem codziennie koczowali fotoreporterzy, oraz fani rodziny królewskiej. Pierworodny Kate i Williama przyszedł na świat 22 lipca 2013 w szpitalu Świętej Marii w dzielnicy Paddington w Londynie. Już dzień później dumni rodzice zaprezentowali chłopca całemu światu.

W październiku tego samego roku mały książę został ochrzczony. Rola rodziców chrzestnych przypadła aż siedmiu osobom. Wśród nich były te z najbliższej rodziny, oraz przyjaciele jego rodziców. Wśród nich jest Julia Samuels, jedna z najbliższych koleżanek zmarłej księżnej Diany.

Książę Geroge kończy 7 lat: jakie dostanie prezenty?

W jednym z ostatnich wywiadów Julia Samuels zdradziła tradycję rodziny królewskiej dotyczącą urodzin. Zapoczątkowała ją księżna Diana, która dzieciom swojej przyjaciółki sprawiała prezenty, które musiały być bardzo głośne i trudne do złożenia. Wszystko ku uciesze dzieci, ale już mniejszej radości ich rodziców.

Przykładam ogromną wagę do wielkości prezentu, który William będzie musiał składać przez kilka dni. Później trzeba złożyć całą maszynerię, która będzie trąbić, a światła będą migać. To mnie rozśmiesza i sprawia również, że George się śmieje. Robię Georgowi to, co ona nam zrobiła, czyli daję niemożliwie głośne zabawki, które wymagają sporo składania – powiedziała przyjaciółka Diany w wywiadzie.

Już jesteśmy ciekawi, z czym przyjdzie się zmierzyć Williamowi podczas 7. urodzin syna – zostały już tylko dwa tygodnie.

 


Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George skończył 5 lat

Książę George skończył 5 lat

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×