Książę George bardzo tęskni za Archiem. Wymyślił sprytny plan, dzięki któremu spotka się z kuzynem

Książę George

Książę George

Książę George tęskni za swoimi kuzynami, mieszkającymi w Kalifornii. Jak syn Kate i Williama zamierza przekonać Harry'ego i Meghan, żeby przylecieli do Anglii?

Życie George’a od początku śledzą miliony ludzi na całym świecie. Książę przyszedł na świat w Szpitalu Świętej Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington 22 lipca 2013 roku. W tym samym szpitalu księżna Diana urodziła jego ojca Williama. Chłopcu nadano imiona: George Alexander Louis. Jest 3. w kolejce do brytyjskiego tronu, zaraz po dziadku i ojcu.

Mówi się, że prababcia, królowa Elżbieta II i rodzice przygotowują go już do ważnej roli, jaką ma w przyszłości odegrać, ale póki chłopiec zajmuje się sprawami, które są istotne dla 8-latka i nie w głowie mu plany. Do tego nie do końca rozumie, dlaczego nie może widywać się z Archiem i nie poznał małej Lilibet. O czym marzy syn Kate i Wiliama?

Książę George tęskni za Archiem

Książę Harry może i z frustrującą regularnością unika telefonów z pałacu, ale jest jeden członek jego rodziny, którego po prostu nie może zignorować, a mianowicie jego uroczy siostrzeniec książę George. Informatorzy mówią, że ośmiolatek zaczął błagać wujka, żeby przywiózł jego kuzynów, Archiego i Lili do Wielkiej Brytanii na Boże Narodzenie.

George jest już podekscytowany świętami i pyta rodziców, czy Archie wkrótce wróci do domu. Oczywiście, William i Kate mają trudności z odpowiedzią, biorąc pod uwagę to, jak się sprawy mają, jest to mało prawdopodobne. Ale George zapytał, czy mógłby narysować kilka obrazków i napisać kartkę zapraszającą Archiego na Boże Narodzenie, a kim oni by byli, żeby go powstrzymać? Jeśli już, to może to pomóc stopić lody między Sussexami a Cambridge’ami – mówi informator.

Czy to jednak zmieni decyzję Harry’ego, żeby trzymać się z dala od rodziny? Jest to dosyć wątpliwe, bo już wcześniej Charlotte, która także tęskni za Archiem, próbowała przekonać wuja, żeby odwiedził ich w Anglii.


Książę George - 8. urodziny

Książę George - 8. urodziny

Książę George

Książę George

książę George

książę George

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×