Szukaj

Ciekawa różnica między George’em, Charlotte i Louisem. Młodsze rodzeństwo nie powtórzyło jego historii ze szkołą

Książę George

Książę George

Książę George, najstarszy syn Kate i Williama, rozpoczął edukację w innym miejscu niż jego młodsze rodzeństwo. Jak to możliwe?

Książę William i księżna Kate od wielu lat wypełniają obowiązki wynikające z przynależności do rodziny królewskiej. Biorą m.in. udział w oficjalnych spotkaniach, w których trakcie reprezentują interesy królowej. Tak było dwa dni temu, gdy małżonkowie odwiedzili Air Training Corps we wschodnim Londynie (młodzieżową organizację ochotniczo-wojskową). Chcieli się dowiedzieć, w jaki sposób instytucja wspiera młodych ludzi. Para tego dnia uczciła też pamięć księcia Filipa.

Gdzie swoją edukację zaczynał książę George?

Kate i William służbę królowej umiejętnie łączą z wychowywaniem dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Dbają o to, by zapewnić swoim dzieciom odpowiednią edukację. Na początku tygodnia najmłodsza z ich pociech, Louis, rozpoczął naukę w Willcocks Nursery School w Kensington. Kilka dni później, w dniu jego trzecich urodzin, media obiegły przepiękne zdjęcia zrobione w pierwszym dniu szkoły. Internauci oszaleli na ich punkcie. Uważają, że chłopiec wygląda jak jego lubiana mama.

Trzylatek podąża śladami swojej siostry księżniczki Charlotte. Podobnie jak brat, ona także rozpoczynała edukację we wspomnianej placówce. Okazuje się jednak, że najstarszy z rodzeństwa George ma nieco inną historię.

Kilka lat temu, gdy chłopiec szedł po raz pierwszy do szkoły, Kate i William mieszkali w swojej wiejskiej posiadłości w Norfolk, Anmer Hall. Podczas gdy jego młodsze rodzeństwo, Charlotte i Louis, uczęszczało tylko do londyńskich szkół, George rozpoczął naukę w Norfolk w styczniu 2016 roku, uczęszczając do Westacre Montessori School Nursery. Zanim Charlotte zaczęła żłobek w styczniu 2018 roku, rodzina przeniosła się na stałe do swojego apartamentu na terenie Pałacu Kensington w Londynie.

Księżna Kate i książę Wiliam: posiadłości. Gdzie są położone?

Kate i William większość czasu spędzają w Pałacu Kensington lub w swojej posiadłości Anmer Hall. Do swojej dyspozycji mają też trzecią, mniej znaną rezydencję, która znajduje się na terenie zamku Balmoral, letniej ulubionej posiadłości rodziny królewskiej. To domek Tam-Na-Ghar, który książę otrzymał w prezencie od jego prababci, królowej matki, na krótko przed jej śmiercią w 2002 roku. Miejsce jest prywatne, na próżno więc szukać w sieci jego zdjęć.

 


Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

książę George

książę George

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×