Szukaj

Książę George skończył 7 lat. Jest i urodzinowy portret. „Wygląda jak syn Bosackiej”

Księżna Kate, książę William i książę George

Księżna Kate, książę William i książę George

Książę George właśnie obchodzi swoje 7 urodziny. Z tej okazji wykonano chłopczykowi piękne zdjęcie, na którym przypomina syna polskiej gwiazdy show-biznesu. Do kogo jest podobny?

Książę George przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku o godzinie 16.24. Następca brytyjskiego tronu urodził się w szpitalu świętej Marii w Londynie. Narodziny pierwszego dziecka książąt Cambridge były wielkim wydarzeniem nie tylko dla Brytyjczyków. Media na całym świecie relacjonowały to, co wówczas działo się w stolicy Wielkiej Brytanii. Dziś syn Kate i Williama obchodzi swoje siódme urodziny.

Zgodnie z królewską tradycją, na oficjalnych kanałach rodziny królewskiej w serwisach społecznościowych, opublikowany został nowy portret księcia George’a. Fotografia autorstwa księżnej Kate została wykonana dzień przed urodzinami synka.

Dzielimy się fotografią zrobioną przez księżną dzień przed siódmymi urodzinami księcia Georga – napisano w komunikacie.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych od fanów królewskiej rodziny. Przypomnijmy, że książę George jest trzecią w kolejce osobą do objęcia brytyjskiego tronu, po swoim ojcu i dziadku. Jeżeli zostanie koronowany w przyszłości, będzie 43. brytyjskim monarchą.

Książę George wygląda jak syn Katarzyny Bosackiej

Z okazji siódmych urodzin księcia na polskich portalach również możemy podziwiać udostępniony portret. Jastrzabpost również opublikował wizerunek księcia George na swoim medium społecznościowym, dołączając się do życzeń dla chłopca.

Książę George skończył 7 lat. Z tej okazji pałac Kensington opublikował nowe zdjęcie solenizanta. Za fotografię odpowiada sama księżna Kate.

Urodzinowy post spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród obserwujących fanów. Jedna z internautek zauważyła nawet podobieństwo Georga do syna jednej z polskich gwiazd show-biznesu. Według niej siedmiolatek wygląda jak Franciszek, którego mamą jest Katarzyna Bosacka.

Wygląda jak synek @katarzynabosacka – zauważyła fanka.

Franio to czwarte dziecko Bosackiej. Urodził się podobnie jak George w 2013 roku i tak jak książę niedługo będzie świętował swoje siódme urodziny. Czy Wy również zauważyliście podobieństwo między chłopcami?


książę George: 7 urodziny

książę George: 7 urodziny

Franio Bosacki

Franio Bosacki

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×