Szukaj

Książę George na oficjalnym portrecie w zniszczonym ubraniu. Niemożliwe, żeby Kate to przeoczyła

Księżna Kate i książę George

Księżna Kate i książę George

Pałac Kensington z okazji 7. urodzin księcia George'a opublikował jego najnowszy portret. Roześmiany syn Kate i Williama na zdjęciu wygląda uroczo. Uwagę przykuwa jednak jeden szczegół.

Książę George był bardzo wyczekiwanym dzieckiem. Narodzin pierwszego royal baby oczekiwali nie tylko jego rodzice i monarchini, ale także wszyscy Brytyjczycy. Dzień, w którym chłopiec pojawił się na świecie, był wielkim świętem w całej Wielkiej Brytanii. Książę William i Księżna Kate już dzień po narodzinach pokazali swojego pierwszego potomka, pozując z nim na schodach szpitala św. Mary znajdującego się w londyńskiej dzielnicy Paddington.

Pierworodny syn Kate i Williama jest oczkiem w głowie całej monarchii. Chłopiec jest trzeci w kolejce do tronu po swoim dziadku i ojcu. Dlatego nawet kolorowa prasa obdarzyła go szczególnym zainteresowaniem. Kilkulatek na pewno nie myśli jeszcze o tym, jaka czeka na niego przyszłość, a rodzice pozwalają mu w pełni przeżyć bardzo błogie dzieciństwo. Od czasu rozpoczęcia kwarantanny książę i księżna Cambridge razem z dziećmi zaszyli się w swojej wiejskiej posiadłości w domu w Norfolk. Rodzice wesołej trójki przez jakiś czas unikali także publicznych wystąpień, łącząc się ze swoimi rozmówcami jedynie za pomocą transmisji on-line.

Pałac opublikował urodzinowe zdjęcie Księcia George’a. Jeden szczegół zwraca uwagę

Z okazji 7 urodzin małego księcia Pałac Kensington zdecydował się na opublikowanie jego najnowszego zdjęcia. Pod postem, na którym widzimy szczęśliwego i roześmianego chłopca pojawiły się setki tysięcy urodzinowych życzeń i ciepłych słów od internautów. Książę George ma na sobie szarą koszulkę polo z popularnego sklepu MANGO. Za taki t-shirt z emblematem kompasu na stronie butiku trzeba zapłacić około 7,99 funta, czyli około 40 złotych.

Nie jest to jednak jedyny szczegół, który można zauważyć na tej fotografii. Nie trzeba zbytnio się przyglądać, żeby zauważyć, że jeden z guzików w t-shircie George’a ma… złamany guzik. Prawdopodobnie jego mama wiedziała o tym niewielkim szczególe, ale mimo wszystko postanowiła opublikować zdjęcie syna. Ten niewielki szczegół jest jednak bardzo istotny, ponieważ pasuje do nieformalnego charakteru całej fotografii. Książę George został pokazany jako typowy 7-latek, który uwielbia zabawę.

Widać, że rodzice księcia, a zwłaszcza jego mama zachowują zdrowy dystans i pozwalają swoim pociechom cieszyć się dzieciństwem.


książę George: 7 urodziny

książę George: 7 urodziny

Meghan Markle i książe Harry złożyli życzenia księciu Georgeowi

Meghan Markle i książe Harry złożyli życzenia księciu Georgeowi

książę George

książę George

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×