Szukaj

Książę George odziedziczył po księżnej Dianie więcej niż jego rodzeństwo! Sam jeszcze o tym nie wie!

Książę George jak księżna Diana. Co po niej odziedziczył?

Co książę George odziedziczył po księżnej Dianie?

Jeśli myśleliście, że książę George osiągnął już maksymalny poziom bycia uroczym, to byliście w błędzie. Książę William wyjawił niedawno słodki sposób, w jaki mały następca tronu wdał się w swoją tragicznie zmarłą babcię, księżną Dianę. Nigdy nie było mu dane poznać Lady Di, ale jej geny przeszły na niego w niemal stu procentach. Co takiego odziedziczył po Księżniczce Ludu?

Książę William i księżna Kate niedawno wyprawili prywatne przyjęcie w Kensington Palace dla finalistów konkursu BBC Radio 1, Teen Hero, którzy inspirują swoich rówieśników. Gdy William rozmawiał z jednym z “juniorów” na temat jego pasji do tańca i breakdance’u, wyjawił mu mały sekret na temat swojego najstarszego syna:

George również tańczy bardzo dobrze, uwielbia to. Moja mama zawsze tańczyła, kochała tańczyć. On ma to po niej. Jeśli jest coś, co kochasz, to powinieneś to robić. Nie pozwól, by ktokolwiek powiedział ci, że nie powinieneś – przytoczył książę Cambridge w rozmowie z prasą.

Wygląda na to, że wnuki księżnej Diany wdały się w nią bardzo mocno. Charlotte jest z urodzenia gwiazdą i ulubienicą tłumów, paparazzi wprost ją kochają, a George uwielbia tańczyć i jest bardzo nieśmiały. Ciekawe co po swojej babci przejmie mały książę Louis

Księżna Kate wypada blado przy znanej Polce! Ola Jordan zmiażdżyła konkurencję w Ascot swoim pięknym toczkiem!

Falstart Meghan Markle. Mini wpadka księżnej rozdmuchana do rozmiarów skandalu! Komentuje książę William

Księżniczka Eugenia zdemaskowana! Jednym kliknięciem na Instagramie pokazała, co naprawdę myśli o Meghan Markle

Siostra Meghan Markle skomentowała jej ciążę. Miało być miło, ale nie wyszło


George, Charlotte czy Louis – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?

×