Szukaj

Księżna Kate prawie nadała księciu George’owi zupełnie inne imię. Co podpowiadało jej serce?

Księżna Kate miała zupełnie inny pomysł na imię dla swojego najstarszego syna. Kiedy już była w pierwszej ciąży wybrała zupełnie inne, niż to które obecnie nosi jej potomek. Jak miał mieć na imię książę George?
Książę George

Książę George

Księżna Kate i książę William do końca nie byli pewni, jakie imię chcą dać swojemu pierworodnemu dziecku. Podobno także nie znali płci, bo następca tronu czekał na niespodziankę. Jak miał nazywać się książę George?

Jak miał mieć na imię książę George?

W poniedziałek ujawniono, że książę William i Kate Middleton ustalili inne imię dla ich najstarszego syna. Według królewskiej ekspertki Katie Nicholl, książę i księżna Cambridge planowali nadać młodemu księciu imię Alexander zamiast George.

Dworzanie upierali się, że para nie chciała znać płci nienarodzonego dziecka, a znajomi z ich otoczenia twierdzą, że William chciał niespodzianki – napisaał reporterka – Chociaż Kate najwyraźniej podejrzewała, że ​​to chłopiec, i jej serce podpowiadało imię Aleksander, to przed porodem jeszcze nie zdecydowali, jak nazwać swojego pierworodnego.

Entuzjaści królewscy wiedzą, że Alexander to jedno z drugich imion 6-latka, a William i Kate postanowili złożyć hołd ojcu królowej Elżbiety II, królowi Jerzemu VI, ale nie pominęli imienia bliskiego ich sercom, a więc ich pierwszy syn jest mianowany jako Jego Królewska Wysokość, książę George Alexander Louis Cambridge.

Nicholls również podzieliła się opinią, że księżna Kate miała słodki przydomek dla jej rosnącego w brzuchu synka,

Doniesiono, że Kate pieszczotliwie określiła swojego rosnącego maluszka jako„ nasze małe winogrono ”, gdy była w ciąży – powiedziała, dodając – I było wtedy mnóstwo zakładów na możliwe imiona pierworodnego pary.

W czasie narodzin trzeciego syna Williama i Kate księcia Ludwika, królewska komentator Victoria Arbiter wyjaśniła, że ​​wiele uwagi poświęca się na wybraniu imienia.

Książęta musząwziąć pod uwagę wielką odpowiedzialność za mianowanie nowego członka rodziny i spodziewam się, że chcą być w stu procentach pewni swojego wyboru przed ogłoszeniem imienia i zapieczętowaniem miejsca dziecka w historii – powiedziała Town I Country w 2018 roku.


Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Książę George na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×