Szukaj

Zadziwiające odkrycie tabloidu! Książę Filip o mało nie stracił życia przez rozwód Karola i Camilli!

Książę Filip, książę Karol, Camilla Parker-Bowles, rozwód

Książę Filip, książę Karol, Camilla Parker-Bowles, rozwód

Książę Filip uciszy plotki o rozwodzie Camilli i Karola?

Książę Filip spowodował wypadek, żeby uciszyć plotki o rozwodzie księcia Karola i Camilli Parker-Bowles? Mąż królowej Elżbiety II ponownie został przyłapany na niebezpiecznej jeździe – tym razem miał niezapięte pasy. Czy 97-latek celowo łamie prawo zwracając na siebie uwagę brytyjskich mediów?

97-letni książę Filip wyrasta na naczelnego skandalistę brytyjskiej rodziny królewskiej. 17 stycznia mąż królowej Elżbiety II spowodował wypadek, który na szczęście nie okazał się tragiczny w skutkach. Feralne zdarzenie raczej nie zniechęciło księcia do łamania zasad bezpieczeństwa, bowiem dwa dni później został przyłapany na jeździe samochodem bez zapiętych pasów. O szczegółach poinformował główny serwis informacyjny BBC:

Policja w Norfolk twierdzi, że rozmawiała z księciem po tym, jak udowodniono mu jazdę bez pasy bezpieczeństwa – przekazano w komunikacie.

Okazuje się, że służby już podjęły kroki, by w przyszłości takim sytuacjom zapobiegać. W przypadku księcia – co raczej nie powinno być zaskoczeniem – obeszło się  bez kary finansowej, o czym poinformowali przedstawicieli policji:

Odpowiednie słowa upomnienia zostały przekazane kierowcy – przyznała rzecznik prasowa policji.

Warto dodać, że mąż królowej Elżbiety II nie tylko spowodował czwartkowy wypadek, ale także nie nawiązał żadnego kontaktu z osobami przebywającymi w drugim pojeździe. O zadziwiającym fakcie poinformowała media pasażerka drugiego pojazdu – Emma Fairweather, która w wyniku stłuczki skręciła sobie nadgarstek. Na łamach dziennika Mirror wyznała, że książę nie tylko nie zaoferował żadnej pomocy, ale nawet nie przeprosił jej. Pałac sprawę widzi jednak inaczej.

W oświadczeniu które zostało wydane zaraz po wypadku księcia Filipa poinformowano media, że próbowano nawiązać kontakt z osobami przebywającymi w drugim samochodzie.

To jednak nie koniec rewelacji związanych z wydarzeniem. Prasa brukowa sugeruje, że książę Filip spowodował wypadek świadomie i tylko po to, aby odwrócić uwagę mediów od rzekomego rozwodu księcia Karola i Camilli Parker-Bowles. Ta teoria wydaje się jednak mocno naciągnięta. Nie sądzimy, aby będący w sędziwym wieku książę Edynburga ryzykował swoje życie dla ocalenia wizerunku swojego syna.

Prawie 100-letni książę Filip mógł uniknąć wypadku! Karol doskonale wiedział, co się święci!

Książę Filip miał wypadek samochodowy! Pałac Buckingham opublikował oficjalne oświadczenie!

Książę Filip z dnia na dzień zniknął z życia rodziny królewskiej. Co mu dolega? Na ostatnich zdjęciach nie wygląda najlepiej


Książę Filip jest chory?

Książę Filip jest chory?

Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 70-lecie swojego związku

Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 70-lecie swojego związku

Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 70-lecie swojego związku

Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 70-lecie swojego związku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×