Dramatyczne wieści z Wielkiej Brytanii! Książę Filip w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w oficjalnej uroczystości! „Nie jest dobrze”

Książę FIlip ma kłopoty ze zdrowiem

Książę FIlip ma kłopoty ze zdrowiem

Książę Filip ma kłopoty ze zdrowiem

Wielka Brytania zamarła z przerażenia. Ukochany książę Filip, mąż królowej Elżbiety II podupada na zdrowiu z każdym dniem. Małżonek monarchini ma już 96 lat, nie jest młodzieniaszkiem, a choć jego rodzina słynie z długowieczności, stan zdrowia księcia pozostawia wiele do życzenia. Jak informuje Daily Mail, królewski małżonek coraz rzadziej opuszcza pałac. Kilka miesięcy temu oficjalnie przeszedł na emeryturę, oddając część swoich obowiązków w ręce księcia Karola, a resztę pod opiekę księcia Williama i jego brata. Tym razem planował pojawić się na oficjalnej uroczystości, ale w ostatniej chwili zrezygnował.

Według informatorów brytyjskiego tabloidu, nie jest dobrze. Książę Filip ma kłopoty ze zdrowiem od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to by miało mu się polepszyć. 22 marca miał wziąć udział w oficjalnym mianowaniu księcia Andrzeja pułkownikiem gwardii, ale zaniemógł i u boku królowej Elżbiety II pojawił się jedynie jej młodszy syn.

Nie wiadomo dokładnie w jakim stanie jest książę, a pałac Buckingham odmówił komentarza w tej sprawie. Nie ma jednak wątpliwości, że nie są to już żarty. Pod znakiem zapytania staje również udział księcia Filipa w ślubie jego wnuka, księcia Harry’ego, który już za dwa miesiące stanie przed ołtarzem z amerykańską aktorką Meghan Markle.

Myślicie, że są powody do niepokoju?

Książę Filip nie żyje?! Jest oficjalne oświadczenie pałacu Buckingham!

Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 70-lecie swojego związku! Szykują huczną imprezę z najważniejszymi osobistościami

Książę Filip odmówił zaproszenia na ślub księcia Harry’ego! Bedzie skandal?


Meghan Markle, księżna Kate i książę Filip na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Meghan Markle, księżna Kate i książę Filip na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Książę Filip - oficjalny portret księcia

Książę Filip - oficjalny portret księcia

Książę Filip nie żyje?

Książę Filip nie żyje?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×