Krzysztof Zalewski zadebiutował z ukochaną na salonach. Od jej długich nóg w mega krótkiej mini nie można oderwać oczu

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski rzadko chwali się prywatnymi zdjęciami. Tym razem zadebiutował ze swoją ukochaną na salonach i postanowił pochwalić się w tym sieci. Zobaczcie piękną Olgę. 

Krzysztof Zalewski obecnie jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Wejście na sam szczyt zajęło mu jednak kilka lat. Swoją przygodę ze sceną rozpoczynał od udziału w popularnych talent shows. Najpierw zgłosił się do programu Szansa na sukces, a później postanowił spróbować swoich sił w drugiej edycji Idola. Tam udowodnił, że znalazł się we właściwym miejscu. Widzom bardzo spodobało się to, co prezentował na scenie i bez problemu przechodził do kolejnych etapów. W finale udało mu się zgromadzić największą ilość SMS-ów, dzięki czemu odniósł zwycięstwo.

Od tamtej pory powoli pracował nad tym, aby realizować muzyczne pasje. Swój pierwszy album pod pseudonimem Zalef wydał w 2004 roku. Wytwórnia nie przedłużyła z nim kontraktu i na krótko zrezygnował z solowej kariery i zaczął współpracę z kilkoma zespołami. Po kilku latach postanowił wrócić i tak od 2013 roku ukazały się już 4 płyty, z których każda cieszyła się coraz większym zainteresowaniem.

Krzysztof Zalewski pierwszy raz z ukochaną na salonach

Krzysztof poza tym, że odnosi wielkie sukcesy w świecie show-biznesu, ma też bardzo udane życie prywatne. Od kilku lat jest związany z Olgą Tuszewską, która pracuje jako menadżerka Moniki Brodki. Para wspólnie wychowuje synka Lwa, chłopiec przyszedł na świat w 2018 roku. Wokalista nie afiszuje się w mediach ze swoim życiem prywatnym, ale czasami w wywiadach zdarzy mu się uchylić rąbka tajemnicy.

Fundament wszystkiego, sens życia – obok muzyki, oczywiście. Jestem szczęściarzem. Mam wspaniałą, ukochaną dziewczynę, cudownego syna, oddanych przyjaciół. Oczywiście wiem też z własnych doświadczeń, co to złamane serce, więc mogę się identyfikować z większością ludzi na ziemi, a to na pewno ułatwia pisanie piosenek – mówi w wywiadzie dla Gali.

Muzyk od czasu do czasu chwali się też w sieci zdjęciami Olgi i synka, ale takie fotki są prawdziwą rzadkością. Minionego wieczoru zrobił fanom prawdziwą niespodziankę. Na jego Instagramie pojawiły się fotografie, na których możemy zobaczyć go z narzeczoną na salonach.

Wybrałem się dziś na miacho. Z taką rakietą oto – podpisał zdjęcia.

Olga zaprezentowała się w króciutkiej zmysłowej czerwonej sukience, która podkreśliła jej długie i zgrabne nogi. Nie można się zatem dziwić Krzyśkowi, że chciał pochwalić się piękną ukochaną. To pierwsze wspólne zdjęcia pary z wizyty na salonach. Fotki zobaczycie w naszej galerii.


Krzysztof Zalewski z partnerką Olgą Tuszewską

Krzysztof Zalewski z partnerką Olgą Tuszewską

Krzysztof Zalewski z żoną i synem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×