Krzysztof Zalewski opowiedział o śmierci mamy: „Mogłem zrobić dla niej więcej”. Jego słowa odbierają mowę

Krzysztof Zalewski - mama

Krzysztof Zalewski, chociaż z reguły milczy na temat życia prywatnego, tym razem postanowił się otworzyć. Mężczyzna, w jednym z wywiadów, opowiedział o chorobie i śmierci mamy. Zobacz, co takiego wyjawił. 

Krzysztof Zalewski, to młody polski muzyk, który w mediach zaistniał jako laureat drugiej edycji Idola. W kolejnych latach współpracował z zespołami Japoto i Muchy. Jakiś czas temu rozpoczął współpracę z wytwórnią Kayax, dzięki pomocy której, stał się idolem nastolatek.

Pomimo ogromnej sławy, muzyk rzadko wypowiada się na tematy prywatne. Świadczyć o tym może fakt, że chociaż Krzysztof w zeszłym roku został ojcem, tą radosną nowiną ze światem podzielił się dopiero w maju, kiedy został zaproszony do studia Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Krzysztof Zalewski kilka miesięcy temu został ojcem! Kim jest matka jego dziecka?

Od czasu do czasu artyście zdarzy się jednak uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej prywatności. W rozmowie z dziennikarzami magazynu Glamour opowiedział o swojej mamie. Jest synem aktora, Stanisława Brejdyganta. Wychowywała go matka, ale z reguły na temat swoich rodziców mówił niewiele.

Teraz postanowił to zmienić. Zalewski przyznał, że jego mama zachorowała, kiedy miał 13 lat. Jednym z ratunków dla kobiety była operacja, która na szczęście zakończyła się szczęśliwie. W tamtym czasie mężczyzna nie zdawał sobie sprawy z tego, że guz, który jej wycięto, zaczął odrastać:

Ostatnie dwa lata życia spędziła w domu. Już wtedy grałem trochę koncertów, dlatego dziś, z perspektywy czasu, myślę, że mogłem zrobić dla niej więcej… A jednocześnie jestem wdzięczny za te wszystkie momenty, kiedy mogłem się nią opiekować – przyznał mężczyzna.

Zobacz: Krzysztof Zalewski miał wypadek! Artysta pokazał się po kinesiotapingu i wywołał ogromne poruszenie wśród internautów

Krzysztof przyznał, że to być może po mamie odziedziczył artystyczne talenty:

Mama układała limeryki, była fanką Jeremiego Przybory, ona mnie zaraziła Kabaretem Starszych Panów, i czuję, że ten fokus na zabawę słowem mam bardziej po niej niż po ojcu, który też pisze, jest erudytą, bardzo oczytanym. Z ojcem poznałem się właśnie wtedy, gdy miałem 13 lat. Dziś mam z nim świetny kontakt. Na pewno mam po nim pamięć do tekstów. Wystarczy, że przeczytam piosenkę i mogę wyjść na scenę i śpiewać” – powiedział.

Dodajmy, że nie tylko ojca, ale także brata Igora Brejdyganta, Zalewski poznał dopiero po latach.

Zobacz: Co za historia! Krzysztof Zalewski po 18 latach poznał swojego brata. Jest nim autor największych polskich seriali!

 


Krzysztof Zalewski - Instagram

Krzysztof Zalewski doznał kontuzji barku- Instagram

Krzysztof Zalewski - Instagram

Krzysztof Zalewski - Instagram

Krzysztof Zalewski - Instagram

Krzysztof Zalewski - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×