Krzysztof Skórzyński nie może się nachwalić Małgosi Rozenek. Ekranowa partnerka zaczerwieni się, gdy to przeczyta. Jego słowa pójdą w pięty krytykantom!

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek od nowego sezonu tworzą debiutancki duet w Dzień Dobry TVN. Jakie zadnie o celebrytce ma doświadczony dziennikarz. Nieźle utrze nosa hejterom. 

Krzysztof  Skórzyński i Małgorzata Rozenek od nowego sezonu prowadzą razem Dzień Dobry TVN. Przez kilka miesięcy mówiło się o tym, że celebrytka dołączy do grona gospodarzy show. Ona sama jednak milczała na ten temat, a wszystko stało się jasne dopiero w trakcie prezentacji jesiennej ramówki stacji. Wówczas okazało się też, że jej partnerem przed kamerami będzie doświadczony dziennikarz.

Pierwszy odcinek okupili sporymi nerwami, ale z każdym kolejnym wejściem przed kamery, czują się już znacznie pewniej. Małgosia cały czas stara się być jeszcze lepsza w nowej pracy, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Chodzę do logopedy, chodzę na kursy językowe, rozmawiam z nativami i z języka angielskiego, i z języka francuskiego. Ja mam ogromną potrzebę rozwoju każdego dnia i cieszę się, że „Dzień Dobry TVN” jest takim miejscem, które mnie do tego rozwoju popycha.

Krzysztof Skórzynski o współpracy z Małgorzatą Rozenek

Krzysztof i Małgosia to duet, który wzbudza wśród widzów jak na razie najwięcej emocji. Fani programu nieustannie się im przyglądają, co prowadzący mocno biorą sobie do serca. Chociaż wielu internautów starało się wytykać błędy, które popełnia debiutująca w progamie na żywo Rozenek, to Krzysztof Skórzyński ma o tym zupełnie inne zdanie.

Małgosia czuje się już na tyle pewnie, że mogłaby zwinąć scenariusz programu w kulę i wrzucić do kosza. Jestem z niej bardzo dumny. Nadal wspólnie przegadujemy wejścia, omawiamy tematy, gości. Staram się być dla Małgosi wsparciem, dla niej jestem zawsze pod telefonem. Mam wrażenie, że ona też nie kokietuje, mówiąc, że cieszy się, że prowadzi „DD TVN” ze mną – ocenił w rozmowie z Party.

Małgosia w jednym z wcześniejszych wywiadów powiedziała o swoim telewizyjnym partnerze: „on jest jak Radzio”. Porównania do Radka Majdana, Krzysztof odebrał jako największy komplement.

Rozumiem to tak, że daję jej komfort i poczucie bezpieczeństwa, a to dla mnie szalenie ważne. Ja też w studiu czuję się przy niej bezpiecznie – dodał w rozmowie z dwutygodnikiem.

Zdaje się, że swoimi wypowiedziami Krzysztof nieco utarł nosa wszystkim krytykantom Małgosi.


Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Komentarze

 • Gość pisze:

  Najbardziej beznadziejna para, następna z Chajzerem. Już lepiej połaczyć Ohme ze Skórzyńskim, a tych odpuścić

 • Gość pisze:

  może mówić co chce, a jej i tak oglądac i słuchać sie po prostu nie da

 • Gość pisze:

  No stata się,widać. Czasem za bardzo. Wiecej pokory. Trzeba jej przyznac,ze już wyprzedzila tą od Chajzera

 • Gość pisze:

  Z pania rozenkową jest taki problem, że niestety ludzie jej nie lubią, jest bardzo sztuczna i zakłamana, a widzowie to wyczuwają. Gdyby była ciepłą sympatyczną osobą, ludzie wybaczaliby jej niedociągnięcia. Do tego dochodzi rozbuchane ego i samouwielbienie. Wiadomo, trzeba o sobie myśleć w superlatywach, ale tu jest już tego do przesady, a w sumie ta pani nic sobą nie reprezentuje, taki zbitek bardziej lub mniej udanych zabiegów i operacji. Wiek już dosyć zaawansowany, choćby naginała czasoprzestrzeń, a między uszami to raczej przeciąg, brak jakiejś mądrości życiowej, to jest taka infanylna emerytka. Jest wiele pięknych, błyskotliwych i wykształconych dziennikarek, dlaczego na pogodynkę robi się casting a prowadzącą wprowadza się tylnymi drzwiami po znajomości?

 • Gość pisze:

  Widzowie oceniaja i nie ogladaja sniadaniowki,jak Rozenek prowadzi

 • Gość pisze:

  Chwalą nas ,a my was

 • Gość pisze:

  Dobrego nie trzeba chwalić. Prawdziwą ocenę wystawiają widzowie. Gdy program orowadzi POani Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński, już przełączam telewizor. Najpierw Ich obserwowałam. Ta para jest bardzo słaba. Sam Skórzyński też. Nie do zniesienia jest skrzeczący głos Rozenek, jej zachowanie, wypowiedzi, wtrącanie sie, w nieodpowiednim momencie, gdy Ktoś inny mówi, mały zasób słów. Tragedia. Jeśli TVN nie wyrzuci tej pary, przestanę w ogóle włączać ten kanał. Jak ona mogła skończyć studia?

 • Ewa pisze:

  A co ma chłop mówić? Kazali , to chwali. Ocieplanie wizerunku ciąg dalszy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×