Wirtualna Polska

Krzysztof Skiba boleśnie zadrwił z Kaczyńskiego. Fani śmieją się do rozpuku

Krzysztof Skiba boleśnie zadrwił z Kaczyńskiego. Fani śmieją się do rozpuku

Krzysztof Skiba, Jarosław Kaczyński (KAPIF)

Krzysztof Skiba od lat krytykuje władzę Prawa i Sprawiedliwości. Swoją szczególną uwagę muzyk skupił na Jarosławie Kaczyńskim, którego często wyśmiewa. Teraz ma kolejny powód do drwin. Aż nie mógł powstrzymać się od uszczypliwości. Co napisał?

Wirtualna Polska

Krzysztof Skiba jest liderem i wokalistą grupy Big Cyc. Ich teksty zawsze były ironiczne i prześmiewcze. W ostatnich miesiącach wokalista swoją szczególną uwagę skupił na politykach, zwłaszcza z rządzącej partii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Krzysztof Skiba komentuje politykę

Muzyk w swoich mediach społecznosciowych nader często podejmuje temat polityki. komentuje bieżące posunięcia władzy, zamieszcza różnego rodzaju, najczęściej sarkastyczne, apele do rządu. Gwiazdor przed wyborami aktywnie włączył się w agitowanie na rzecz opozycji i zachęcał wszystkich do udania się do urn. Teraz Krzysztof Skiba ma wiele nowych powodów, by zamieszczać swoje opinie dotyczące nowej sytuacji politycznej.

PiS seryjnie przegrywa głosowania, a Morawiecki mozolnie montuje swój rząd na całe dwie minuty trwania. Prezes nie może zabierać już głosu „bez żadnego trybu” i powoli zabiera swe ostatnie zabawki. Ostatni jego wyczyn, który zauważyli dziennikarze to fakt, że zasnął podczas przemówienia Dudy. Tak kończy wybitny strateg z Żoliborza – napisał o jednym z posiedzeń nowego Sejmu.

Drwiny Krzysztofa Skiby

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Krzysztof wypowiedział się również na temat najnowszej rewelacji, która ujrzała światło dzienne. Otóż były polityk PiS, Tomasz Kaczmarek, zwany także „agentem Tomkiem” ze względu na swoją przeszłość w CBA, zgłosił się do prokuratury i zeznawał na niekorzyść wysoko postawionych urzędników PiS. Oczekuje za to statusu świadka koronnego. Krzysztof Skiba ironicznie napisał o Jarosławie Kaczyńskim:

Jarek tak przywiązał się do władzy, że chce zostać świadkiem, byle „koronnym”.

Fani od razu zareagowali na ostatni post muzyka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
  • A może świadek Koronowany?
  • Kaczorek jak Julian, król samozwaniec.
  • Może trzeba stworzyć instytucję świadka koronowanego lub nawet cesarskiego.

Widać, że fani Skiby bawią się również tak dobrze, jak on sam, gdy komentują obecną rzeczywistość. Podoba się wam to, co pisze lider Big Cyca?

Wirtualna Polska

Krzysztof Skiba (3) Krzysztof Skiba (1) Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×