Skiba rozpisał się o Prokopie i Stuhrze. TAKIE informacje powinny pozostać tajemnicą… Przecież to może im zaszkodzić

Krzysztof Skiba, Maciej Stuhr, Marcin Prokop

Krzysztof Skiba, Maciej Stuhr, Marcin Prokop

Krzysztof Skiba rozpisał się o kolegach z show-biznesu. Marcin Prokop i Maciej Stuhr mogą nie być zadowoleni. Skiba ujawnił prawdę...

Krzysztof Skiba to wokalista i autor tekstów zespołu Big Cyc. Grupa przez kilka dekad działalności wylansowała wiele hitów. Przez ostatnie tygodnie media piszą jednak głównie o nowym związku muzyka. Po rozstaniu z żoną wszedł on w relację z młodszą o 26 lat Karoliną.

Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – powiedział Krzysztof Skiba Gazecie Wyborczej Trójmiasto, kiedy został zapytany o nową partnerkę.

Karolina wiele razy przekonywała, że wbrew plotkom, nie jest z Krzysztofem dla pieniędzy ani sławy. Sama ma dobrą pracę i zna cztery języki, z czego trzy biegle (więcej tutaj).

Ile komentarzy jest o tym, że na pewno jestem mało inteligentna, bo pozuję, że nie pracuję itp. Wiem, że trzeba to ignorować, ale strasznie mnie to irytuje, bo jednak pracuję w branży informatycznej, znam cztery języki, z czego trzy biegle, a w ciągu miesiąca czytam więcej książek niż pewnie takie osoby przez kilka lat – otworzyła się przed serwisem Cozatydzien.tvn.pl.

Dziś muzyk Big Cyc wywołał spore zamieszanie. Nie ze względu na swój związek, tylko wpis zamieszczony w sieci.

Krzysztof Skiba ujawnił gorzką prawdę o Marcinie Prokopie i Macieju Stuhrze

Napisał o występach gwiazd podczas firmowych imprez. Przedsiębiorcy płacą swoim idolom nawet po kilkanaście tysięcy za poprowadzenie przyjęcia, jednak ci nie są zainteresowani interakcją z pracownikami, co nie podoba się dyrekcji.

Organizatorzy imprez firmowych są przekonani, że płacąc spore pieniądze za wynajęcie gwiazdy, wynajmują wybraną osobę niejako w całości. Zwykle planują, że gwiazda po występie siądzie z nimi przy stole, napije się, zje wspólnie kolację, pozwoli sobie zrobić zdjęcie, a kto wie – pewnie zabawi też wesołymi anegdotami. (…) Płacąc sporą kasę za pojawienie się celebryty na evencie firmowym, pan prezes wraz z zarządem jest przekonany, że będzie miał zdjęcie z popularnym prezenterem telewizyjnym czy aktorem. Jakie jest potem jego zdziwienie, gdy wynajęty za kilkanaście tysięcy lub więcej, gwiazdor zwiewa z imprezy kilka sekund po odwaleniu swojego kontraktowego show. Następuje konsternacja, zdziwienie, a czasem nawet irytacja i oburzenie – zrelacjonował Krzysztof.

Wśród „uciekinierów”, którzy szybko ewakuują się z eventów, wymienił: Marcina Prokopa, Macieja Stuhra, Piotra Bartłoczyka, Cezarego Pazurę i Andrzeja Grabowskiego. Dwaj pierwsi mają być w tym „mistrzami”.

Młody Stuhr i Prokop są mistrzami ucieczek. Zwiewają do domu w kilka sekund po występie i mają w tym wielką wprawę – przekonuje Skiba.

Ku naszemu zdziwieniu, autor tekstu na sam koniec wyznał, że sam… również błyskawicznie ewakuuje się po wypełnieniu obowiązków.

Ostatnio dbam o swoje zdrowie i piję już tylko herbatkę, więc zwiewam po występie jak Stuhr i Prokop – zwieńczył wypowiedź.

Po co więc właściwie Krzysztof napisał ten tekst?

W jakim celu jest napisany ten post? Cos wniósł do czyjegoś życia? – zapytał jeden z internautów.

Marcin i Maciej raczej nie będą zadowoleni z takiej rekomendacji. Przecież ujawnienie takich informacji może negatywnie wpłynąć na liczbę nadsyłanych im ofert pracy…


Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Maciej Stuhr zaskoczył fanów na koncercie Stinga

Maciej Stuhr zaskoczył fanów na koncercie Stinga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×