Krzysztof Rutkowski ma nowy, hollywoodzki uśmiech. Nawet złote zęby jego żony tak nie błyszczą!

Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Krzysztof Rutkowski zafundował sobie całkiem nowy uśmiech. Jak wygląda? Błysk jak na filmach z Hollywood.

Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy detektyw w Polsce. Jego akcje odbijały się szerokim echem w mediach, a ten doskonale wykorzystał popularność i stał się rozchwytywanym celebrytą. Brał udział w różnych programach, udzielał wywiadów i cały czas sięga po więcej. Ma też bardzo udane życie prywatne. Po kilku rozwodach w końcu odnalazł szczęście u boku Mai, którą poznał w czasie pracy.

Małżonkowie wspólnie wychowują syna, Krzysztofa juniora. Nie mają przed fanami zbyt wielu tajemnic. Chętnie dzielą się w prasie i social mediach kulisami życia prywatnego. Na ich ślubie w Rozalinie obecne były kamery. Teraz fani detektywa będą mogli zobaczyć go w zupełnie innej roli, wystąpi w Tańcu z Gwiazdami na antenie Polsatu. Już jesienią zobaczymy 13. edycję show, a kilka dni temu tabloid poinformował, że to właśnie Krzysztof Rutkowski pojawi się na parkiecie, a za udział w formacie zgarnie gwiazdorską stawkę. Jak zdradził Super Express, za jeden odcinek ma otrzymać aż 30 tys. złotych.

To barwna postać, która wzbudzą duże emocje, jego styl i legendarna fryzura od lat są hitami w sieci. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się z nieco innej strony – zdradził informator Pomponika.

Krzysztof już przygotowuje się do występów i właśnie pochwalił się, że ma nowe zęby.

Krzysztof Rutkowski zafundował sobie nowe zęby

W połowie czerwca metamorfoza uśmiechu w sieci pochwaliła się Maja Rutkowski. Zszokowała wówczas fanów, pokazując złote zęby.

Ciężko mi było przekonać @piotrtrafidlo_multident do tej metamorfozy, ale w końcu się udało
Mi zdecydowanie Hollywood Smile nie wystarczy  jak szaleć to na maxa i żeby była konkretna zmiana
Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasach – wyjaśniła w opisie do zdjęć na Instagramie.

Teraz za zmiany zabrał się jej słynny małżonek. Udał się do tego samego specjalisty, a efektami pochwalił się w sieci.

Zgodnie z moją zapowiedzią. Wizyta u mojego przyjaciela doktora Piotra Trafidło @piotrtrafidlo_multident przebiegła całkowicie bezboleśnie a co najważniejsze z pięknym efektem. Pozdrawiam Was serdecznie w ten cudowny słoneczny dzień – napisał zadowolony Rutkowski.

Trzeba przyznać, że teraz Krzysztof może pochwalić się iście Hollywoodzkim uśmiechem. Pięknie będzie się prezentował w takiej odsłonie na parkiecie Tańca z Gwiazdami.


Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Krzysztof Rutkowski - nowe zęby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×