Szukaj

Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu! Zdjęcie detektywa z opatrunkiem zaniepokoiło fanów

Krzysztof Rutkowski w szpitalu

Krzysztof Rutkowski w szpitalu

Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu. Przeżyciami podzielił się na Instagramie. Co mu dolega i co napisał?

Życie Krzysztofa Rutkowskiego to gotowy scenariusz na film sensacyjny. Pasmo nieustających skandali i afer. Swoją działalność detektywistyczną rozpoczął jeszcze w latach 90., wykorzystując doświadczenie, które zdobył, służąc przez kilka lat w MO i ZOMO. Największy rozgłos przyniosła mu sprawa z 2012 roku, gdy zaangażował w rozwikłanie sprawy zabójstwa 6-miesięcznej Madzi i nakłonił jej matkę do wyznań, które umożliwiły zakończenie śledztwa.

13 lat temu lat temu ABW zatrzymała go w związku z zarzutem prania brudnych pieniędzy i poświadczenia nieprawdy. Natomiast w 2007 roku sąd w belgijskiej Antwerpii skazał detektywa na 1,5 roku więzienia w związku z bezprawnym zatrzymaniem poszukiwanego tam Polaka. Rutkowski nie cofa się przed niczym, kiedy ma zadanie do wykonania.

Nakręcił także 5 sezonów programu Detektyw, w którym w obecności kamer rozwiązywał zagadki. Ostatni odcinek wyemitowano w 2006 roku.

Obecnie posiada prężną, słynną na całą Polskę agencję detektywistyczną. Razem z nim pracuje żona, Maja Rutkowski. Niedawno świętowali 7. urodziny synka, a Krzysztof nie ukrywa, że wychowuje Juniora na swojego następcę.

Jednak nawet największych twardzieli czasem dopada niemoc. Rutkowski właśnie opublikował post wprost ze szpitala.

Dlaczego Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu?

Zdjęcie, które pokazał, jest bardzo niepokojące. Rutkowski ma rękę na temblaku, czepek zawadiacko nałożony na czubek głowy i świeci gołą klatą. W obszernym oświadczeniu wyjaśnia, że jest właśnie po udanym zabiegu mięśnia. Podziękował personelowi za wspaniałą opiekę i wyznał, że narkoza mocno go odurzyła.

Witam Was Bardzo Serdecznie z niecodziennego miejsca Szpitala WAM w Łodzi. Ci, którzy wczoraj spekulowali, dlaczego zostałem zaznacony flamastrem mają dzisiaj odpowiedz, zerwany parę lat temu na robocie mięsień grzebieniowy przegrał z doktorem Krzysztofem Nowakiem i jego ekipą. Super udana operacja 321 Bomba i pozamiatane.(…) Oczywiście nie obyło się bez atrakcj Pani anastazjolog doktor Annie Pruszyńskiej-Bednarek zapodała narkozę niczym lot w kosmosmos z gen. Mirkiem Hermaszewkim odlecialem. Raz jeszcze Dziękuje , Szpital WAM (zachowano pisownię oryginalną) – napisał.

W komentarzach internauci życzą detektywowi szybkiego powrotu do formy.


Krzysztof Rutkowski w szpitalu

Krzysztof Rutkowski w szpitalu

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×