Krzysztof Rutkowski pozuje z synem. Internauci patrzą tylko na to, co chłopiec ma w dłoniach. Rekwizyt wzbudził kontrowersje

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z 7-letnim synem. Krzysztof junior pozuje ze swoim tatą przy nowym samochodzie. Chłopiec w rękach trzyma broń. Fotografia wywołała sporo kontrowersji.

Krzysztof Rutkowski to najsłynniejszy polski detektyw, któremu udało się zrobić telewizyjną karierę. Zasłynął nie tylko dzięki rozwiązywaniu zawiłych kryminalnych zagadek, ale także przez swoje bardzo medialne związki. Od kilku lat jest szczęśliwy u boku czwartej żony Mai. Zanim zakochani zdecydowali się na sformalizowanie związki byli ze sobą przez 5 lat. Do zaręczyn doszło przed sporą publicznością. Krzysiek oświadczył się ukochanej podczas nagrywania programu Skandaliści.

Dwa lata temu zakochani wzięli ślub cywilny. To wydarzenie w ich życiu również nie obyło się bez medialnego szumu. Wszystko odbyło się przed kamerami, a ceremonię można było zobaczyć w programie Ach, co to był za ślub. Ślub odbył się w pięknym Pałacu w Rozalinie, gdzie nagrywany jest również hit stacji TVN, czyli Projekt Lady. Rutkowscy są bardzo aktywni w sieci. Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie detektywa, wzbudziło sporo kontrowersji.

Krzysztof Rutkowski pokazał syna. 7-latek pozuje z karabinem

Krzysztof Rutkowski razem z Mają wspólnie wychowuję jej starszą córkę Kaję z poprzedniego związku. Doczekali się także wspólnego syna Krzysztofa Juniora. Chłopiec ma już siedem lat i często pojawia się w publikacjach swoich rodziców, którzy nie szczędzą fanom kolejnych zdjęć, na których można zobaczyć, jak razem spędzają czas. Pod koniec zeszłego roku pochwalili się relacją z siódmych urodzin syna. Sporo komentarzy wywołała wtedy oprawa przyjęcia i pracownicy Rutkowskiego, którzy z bronią pojawili się na zabawie dziecka.

Teraz detektyw poszedł o krok dalej i zapozował z synem przy terenowym samochodzie. Poprosił fanów o pomoc w wybraniu nazwy dla nietypowego pojazdu. Większe zainteresowanie wzbudził jednak jego synek.

Nazwaliśmy go Potwór, ale myśle, że nie jest to dobra nazwa. Jak myślicie jak powinien się nazywać ? -zaczął swój wpis.

Zdjęcie Krzysztofa wywołało sporo komentarzy. Internautom niezbyt spodobał się fakt, że 7-letni chłopiec trzyma w dłoniach ogromny karabin. Nie uważają, że jest to najlepszy pomysł.

  • Najbardziej mi się podobają zdjęcia z zabawkami ( które maja imitować broń palną ) masakra.
  • ALE KOGO NAZWALIŚCIE „POTWÓR”..?? TEGO CHŁOPCA NA PIERWSZYM PLANIE..??
  • Ten karabin zupełnie niepotrzebny na tym zdjęciu.

Trzeba przyznać, ze Krzysztof wie jak wywołać prawdziwą burzę w sieci.


Krzysztof Rutkowski z synem

Krzysztof Rutkowski z synem

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×