Krzysztof Rutkowski płaci byłej żonie kosmiczne alimenty! Rozstając się zostawił jej luksusowe prezenty

Krzysztof Rutkowski odpowiada na wywiad byłej żony

Krzysztof Rutkowski, na łamach Super Expressu, odniósł się do wywiadu swojej żony Anny Rutkowskiej. Padły mocne słowa. Zobacz, co powiedział detektyw. 

Anna Rutkowska, na łamach jednego z tabloidów, skomentowała ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich. Była żona detektywa, z którym rozwiódł się w 2004 roku, przyznała że wydarzenie z takim rozmachem zdecydowanie nie jest jej bajką:

To ślub marzeń pani Mai Rutkowskiej. Cóż, każdy lubi co innego i trudno to osądzać. Daleka jestem od tego, bo to nie moja sprawa. Każdy ma prawo zrobić ślub, jaki mu się spodoba, i żyć, jak mu się podoba – podkreślała Ania na łamach Faktu. 

Wypowiedź ta obiła się szerokim echem w mediach, które zaczęły cytować te słowa. Po czasie detektyw postanowił się do nich odnieść.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski nie powiedział córce o ślubie! Była żona dopiekła mu w tabloidzie!

Zobacz: Maja Plich i Krzysztof Rutkowski w „Dzień Dobry TVN” ujawnili ślubne tajemnice! Ile kosztowało wesele i dokąd lecą w podróż poślubną?

Krzysztof Rutkowski komentuje wywiad Anny Rutkowskiej

Krzysztof Rutkowski, na łamach Super Expressu przyznał, że dziwią go słowa byłej żony. Zwłaszcza, że kiedy ją poznał, miała gigantyczne długi. Dzięki pomocy mężczyzny stanęła na nogi, który dbał o dom na długo przed narodzinami ich córki:

Kupiliśmy dom w Austrii za gotówkę, apartament w Wiedniu i 450-metrowy dom pod Wiedniem. Na odejście zostawiłem jej prawie wszystko, wstawiając do garażu nowe auto.

To jednak nie koniec. Owocem małżeństwa Krzysztofa i Anny jest córka Vera. Okazuje się, że nawet po rozstaniu, detektyw finansowo jej nie zaniedbał. Przez wiele lat płacił alimenty w wysokości 2 tysięcy euro, teraz kwota ta spadła do 1200 euro (około 5 tys. zł).

Mówi o luksusie i bogactwie, że to ją śmieszy. Chyba zapomniała, jak chodziła ze mną na bale – dodał Rutkowski.

Ciekawe czy Anna Rutkowska na te słowa zdecyduje się odpowiedzieć.

Zobacz: Co Maja Plich i Krzysztof Rutkowski dostali od gości? Znamy długą listę ślubnych prezentów!

 


Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne

Maja Plich-Rutkowski w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich-Rutkowski w drugiej sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×