Sylwia Madeńska nie ma taryfy ulgowej dla Rutkowskiego. Na treningach do „TzG” jest długa lista zakazów. Jeden jest naprawdę mocny. Jak on to wytrzyma?!

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski będzie jedną z największych gwiazd nadchodzącej edycji Tańca z Gwiazdami. Okazuje się, że na sali treningowej Sylwia Madeńska nie idzie na ustępstwa. Jakie zasady wprowadziła?

Krzysztof Rutkowski to zdecydowanie najpopularniejszy detektyw w naszym kraju. Karierę w show-biznesie zaczął robić już lata temu. Wszystko za sprawą tego, że zajmował się najgłośniejszymi sprawami kryminalnymi, a wiele razy jego działania były skuteczniejsze od tego, co ustalili funkcjonariusze policji. Szybko udało mu się dzięki temu znaleźć popularność i swoje miejsce w świecie gwiazd. Teraz czeka go kolejna próba. Detektyw dzięki programowi Taniec z Gwiazdami będzie mógł się dowiedzieć, czy nadal ma wielu sympatyków.

Kilka tygodni temu okazało się, że Rutkowski będzie jedną z gwiazd, które pojawią się na parkiecie w uwielbianym show. Od razu opublikowano kilka artykułów na temat tego, ile uda mu się zarobić w programie. On sam w rozmowie z naszą reporterką zaznaczył, że przekaże honorarium na cele charytatywne.

Chciałbym sprostować spekulacje, które w wielu portalach plotkarskich były podejmowane, mówiące o tym, że Rutkowski będzie milionerem. Rutkowski nie musi występować w „Tańcu z Gwiazdami”, żeby być milionerem, bo nim jest. W związku z tym pieniądze, które otrzymam i pełna gaża będzie przekazana na rzecz pomocy Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Myślę, że cel i kierunek bardzo prawidłowy. Być może inni którzy będą występować w programie Taniec z Gwiazdami pójdą w moje ślady i również na coś, co jest bliskie ich sercu przekażą swoje pieniądze. Mnie te pieniądze nie są potrzebne i na pewno nie jestem tutaj dla pieniędzy.

Krzysztof Rutkowski o treningach z Sylwią Madeńską

W zeszłym tygodniu w końcu uczestnicy dowiedzieli się, z kim będą pojawiać się na parkiecie. Krzysztof Rutkowski został dobrany w parę z dobrze znaną fanom – Sylwią Madeńską. Okazuje się, że całkowicie oddał jej inicjatywę. Tancerka natomiast wprowadziła bardzo ostre zakazy.

Przez czas treningów mam zakaz odbierania telefonów. Mam się skupić tylko na tańcu. Trzymam się wszystkich zasad, które wprowadziła i tak będzie do końca. Ostro bierzemy się do roboty. Poddałem się jej dyrektywom. Parkiet jest jej, a ja uczę się po nim chodzić. Produkcja dobrała dwa silne charaktery i była obawa, że ja będę wchodził w dyskusje, ale wiem, że Sylwia wie lepiej niż ja. To ona przejęła władzę w naszym tanecznym duecie. Ona gra pierwsze skrzypce. Ja raczkuję w tej branży – zdradził w rozmowie z Super Expressem.

Poniżej możecie wysłuchać naszego wywiadu z Sylwią i tego, co mówi o współpracy na parkiecie z detektywem. Będziecie kibicować tej parze?


Sylwia Madeńska - Taniec z Gwiazdami 13

Sylwia Madeńska - Taniec z Gwiazdami 13

Krzysztof Rutkowski. Jesienny spot Polsatu

Krzysztof Rutkowski. Jesienny spot Polsatu

Sylwia Madeńska - Speed Games 2022

Sylwia Madeńska - Speed Games 2022

Komentarze

  • Blubo pisze:

    Sylwia to fajna laska i utalentowana tancerka. Natomiast nie wiem jak sobie poradzi z takim drewnem. Zaraz zacznie gwiazdorzyc przed kamerami i robic z siebie durnia tak jak cala reszta patocelebrytow z polskiego podwórka. A Sylwia to profesjonalistka. Potrafi powstrzymac emocje. Życzę Jej sukcesu w tej edycji, pozdr

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×