Krzysztof Rutkowski ma koronawirusa? Trafił do szpitala. Ujawnił wynik testu, ale usunął post. Mamy screena

Rutkowski ma koronawirusa

Rutkowski ma koronawirusa

Czy Krzysztof Rutkowski dołączył do grona osób chorujących na koronawirusa? Detektyw na Instagramie dodał post, na którym widać jego badanie. Po chwili szybko go usunął, jednak udało nam się zrobić screena. Jaki był wynik testu?

Mimo panującej pandemii koronawirusa nie każdy może pozwolić sobie na to, aby spokojnie przechodzić kwarantannę w domu. Do grona takich osób należy na pewno detektyw Krzysztof Rutkowski, którego działania obejmują czynności nie tylko na terenie Polski, ale także poza granicami kraju, dlatego też ryzyko, jakie podejmuje w wyniku swoich działań, jest również bardzo duże. Nic dziwnego, że po każdym powrocie do Polski poddaje się badaniom. Ostatnio opublikował zdjęcie, na którym widzimy go w trakcie pomiaru temperatury. Chwilę później ujawnił swój wynik na obecność wirusa w organizmie. Czy Krzysztof Rutkowski ma koronawirusa?

Krzysztof Rutkowski o kontroli na lotnisku

Rutkowski wraz z żoną niedawno wrócił z podróży do Aten. Oczywiście w związku z obecną sytuacją nie ominęły go procedury związane z zakażeniem. Jak sam przyznał wtedy, nie obawia się tego, że sam zachoruje. Czyżby wszystko się zmieniło od tamtego momentu?

Dziś rano wróciliśmy z Aten – oświadczył w imieniu swoim i żony na Facebooku, zamieszczając przy okazji fotkę zrobioną przed halą lotniska.

Krzysztof opisał, jak wyglądało badanie na lotnisku:

Dzisiaj wszyscy pasażerowie rejsu z Aten na lotnisko Warszawa Okęcie byli weryfikowani na wysokość temperatury ciała przez żołnierzy Radomskiej Jednostki Wojsk Obrony Terytorialnej, wykazujących się profesjonalizmem, spokojem oraz wysoką kulturą osobistą, nie wprowadzając sztucznego zagrożenia i zbędnej paniki w samolocie – napisał.

Krzysztof Rutkowski ma koronwirusa?

W związku z licznymi podróżami detektywa, które nieraz wykraczają poza granicę naszego kraju, Krzysztof postanowił być odpowiedzialnym obywatelem. Udał się do Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi celem zbadania się na obecność koronawirusa w organizmie. Wynikiem postanowił pochwalić się na swoim koncie na Instagramie, jednak po chwili usunął post. Nam udało się zrobić screen, dzięki czemu możemy podzielić się z Wami informacją na temat jego obecnego stanu zdrowia. Rutkowski: koronawirusRutkowski: badanie na koronawirusa

Na szczęście okazało się, że wynik detektywa jest negatywny. Może on ze spokojem dalej prowadzić swoje zawodowe czynności.

Rutkowski: koronawirus

Rutkowski: koronawirus

Na swoim profilu na Facebooku Krzysztof umieścił w relacji wyjaśnienie, w którym potwierdza te informacje.

Wyrazy Szacunku i Uznania dla Lekarzy, Pielęgniarek oraz Całej Służby Zdrowia i Tych Wszystkich, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z pandemią – napisał.


Rutkowski: koronawirus

Rutkowski: koronawirus

Rutkowski: koronawirus

Rutkowski: koronawirus

Rutkowski koronawirus

Rutkowski koronawirus

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×