Szukaj

Krzysztof Rutkowski rusza z nowym programem. Szykuje się hit na miarę słynnego „Detektywa”

Krzysztof Rutkowski - nowy program

Krzysztof Rutkowski - nowy program

Krzysztof Rutkowski 14 lat po zakończeniu emisji słynnego Detektywa, rusza z nowym programem. Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć?

Życie Krzysztofa Rutkowskiego to gotowy scenariusz na film – pasmo nieustających skandali i afer. Swoją działalność detektywistyczną rozpoczął jeszcze w latach 90., wykorzystując doświadczenie, które zdobył, służąc przez kilka lat w Milicji Obywatelskiej i ZOMO. Największy sukces odniósł w 2012 roku, gdy zaangażował w rozwikłanie sprawy zabójstwa 6-miesięcznej Madzi. Dzięki niemu udało się wyciągnąć od matki zamordowanego dziecka informacje, które umożliwiły zakończenie śledztwa.

13 lat temu lat temu ABW zatrzymała Rutkowskiego w związku z zarzutem prania brudnych pieniędzy i poświadczenia nieprawdy. Natomiast w 2007 roku sąd w belgijskiej Antwerpii skazał go na 1,5 roku więzienia w związku z bezprawnym zatrzymaniem poszukiwanego tam Polaka. Jak widać, słynny detektyw nie cofnie się przed niczym, zmierzając do celu.

W międzyczasie nakręcił 5 sezonów programu Detektyw, w którym w obecności kamer rozwiązywał zagadki kryminalne. Ostatni odcinek wyemitowano w 2006 roku. Teraz Rutkowski wraca z nowym projektem.

Krzysztof Rutkowski: nowy program

Nie tylko życie zawodowe Krzysztofa jest barwne. Jego życie prywatne jest równie burzliwe. Detektyw ma już za sobą cztery śluby.

Miałem wiele kobiet tych mądrych i głupich, naiwnych i przebiegłych. Narzeczonym odbierałem narzeczone, mężom żony, które potem zostawały moimi żonami – opowiadał w jednym z wywiadów Rutkowski.

Ostatni raz wziął ślub ze swoją długoletnią partnerką Mają Plich w 2019 roku. Para poznała się 5 lat wcześniej.  Rutkowski oświadczył się jej przed kamerami podczas nagrań programu Skandaliści. Para wychowuje wspólnego 6-letniego syna, oraz córkę Mai z poprzedniego związku.

Teraz słynny detektyw wraca przed kamery. Udziałem w nowym projekcie pochwalił się na Instagramie.

Czy to jest sprawiedliwe , ze moja zonka wypoczywa w Atenach a ja tu sam w Wawie nagrywam Magazyn Kryminalny, a propos jutro o 18.30 Premiera w Super Stacji, ktora obejrze wspolnie z Majeczka i i z dziecmi w Atenach. A jaaaaak. Pozdrawiam was goraco – napisał.

W nowym programie Krzysztof Rutkowski będzie przedstawiał kryminalne historie z Polski, a także zagranicy, m.in. Norwegii, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. To właśnie na Wyspach Brytyjskich rozegrał się dramat bohaterki pierwszego odcinka, której służby socjalne odebrały dziecko. Czy Krzysztofowi Rutkowskiemu tym razem uda się pomóc?

Pierwszy odcinek Kryminalnej Polski będzie można obejrzeć w piątek, o godzinie 18.30 w Superstacji.


Krzysztof Rutkowski - nowy program

Krzysztof Rutkowski - nowy program

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×