Wirtualna Polska

Krzysztof Rutkowski już dawno prześwietlił Natalię Janoszek? Alarmował nawet produkcję „Tańca z gwiazdami”

Krzysztof Rutkowski już dawno prześwietlił Natalię Janoszek? Alarmował nawet produkcję „Tańca z gwiazdami”

Krzysztof Rutkowski (fot. AKPA)

Krzysztof Rutkowski ujawnia prawdę o Natalii Janoszek. Skoro znał prawdę już dawno, to dlaczego dopiero teraz zabrał głos?

Krzysztof Rutkowski to znany w Polsce i za granicą detektyw. W niedawnym wywiadzie dla ShowNews ujawnił, że już dawno przejrzał Natalię Janoszek. Rutkowski wyznał również, że poinformował o swoich ustaleniach produkcję Tańca z Gwiazdami! Dlaczego dopiero teraz poruszył ten temat?

Krzysztof Rutkowski o udziale w Tańcu z gwiazdami

Jak się okazuje, wszystko zaczęło się w chwili otrzymania propozycji udziału w Tańcu z Gwiazdami. To wtedy Rutkowski spotkał się opiekunami programu. Zanim detektyw zgodził się na udział, chciał wiedzieć, kto jeszcze startuje w programie.

Nie ukrywam, że to było dla mnie było bardzo istotne. Jestem osobą, która osiągnęła w Polsce bardzo dobrą i prestiżową pozycję zawodową. […] Moje osiągnięcia są ogólnodostępne. Nie chciałem uczestniczyć w show z kimś, kto niestety nie jest gwiazdą, czy nawet gwiazdką, lecz meteorytem chwilowo pokazującym się na niebie i znikającym – takich jest wiele w naszym show-biznesie – wyznał Krzysztof Rutkowski.

Detektyw zauważył również, że obecnie wiele osób pragnąc zasłużyć na miano celebryty, jest w stanie zrobić naprawdę wiele.

Wirtualna Polska

W tej branży mnóstwo osób chce zaistnieć. Często jednak kończy się to skandalem, narkotykami, alkoholem, czy czymś, co w jakikolwiek sposób wyklucza je całkowicie ze środowiska tak zwanych celebrytów. […] Nie brakuje nawet takich, którzy by chętnie dopłaciły, żeby się tylko pokazać w towarzystwie osób znanych, z wypracowaną renomą – kontynuował.

Krzysztof Rutkowski obnaża prawdę o Natalii Janoszek

Rutkowski wciąż dociekał, kto będzie uczestniczył w programie, jednak producenci Tańca z Gwiazdami milczeli. Dopiero po pewnym czasie wyszło na jaw, że w gronie uczestników znalazła się Natalia Janoszek.

Osoby tej nigdy nie znałem. O osobie tej nigdy nie słyszałem. Nie wiedziałem zwyczajnie, kto to jest. Nie miałem absolutnie żadnych informacji na jej temat wcześniej, na temat jakichkolwiek jej osiągnięć filmowych czy telewizyjnych – mówił Rutkowski.

Detektyw wspomina także moment, kiedy poznał aktorkę z Bollywood.

Gdy już się poznaliśmy, padło określenie „gwiazda Bollywood”. Pamiętam, jak Janoszek powiedziała, że jest bardzo szczęśliwa i marzyła o tym, żeby wystąpić w Tańcu z Gwiazdami. Pomyślałem sobie wtedy, że marzyć o jej udziale to chyba powinna produkcja, a nie ona, bo to raczej o gwiazdy się walczy. Gwiazdy są kapryśne. Gwiazdy mówią: „Nie chce mi się, nie za takie pieniądze”.

Reakcja Janoszek dała Rutkowskiemu do myślenia.

Zacząłem się zastanawiać, czy to dla niej nie jest strata czasu, żeby uczestniczyć tyle miesięcy w takim programie w Polsce, skoro jest tak wielką gwiazdą w Bollywood. Od razu zapaliła mi się czerwona lampka.  […] W rozmowie z jedną z pracownic firmy Rochstar zadałem pytanie: „Halo, ale skąd żeście wzięli tą Janoszek? Ja o niej w ogóle nie słyszałem” – mówił dalej.

Wirtualna Polska

Wtedy zaczęło się całe dochodzenie w sprawie Janoszek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Padło stwierdzenie, że ona jest z Bollywood, że występuje tam w filmach. Pomyślałem sobie, że coś tu nie gra.

Krzysztof Rutkowski ma wiele znajomości na całym świecie, w tym znajomych z branży w Indiach. Poprosił o to, aby jeden z nich rozeznał się, czy ktokolwiek słyszał o niej w środowisku show-biznesowym i filmowym.

Zadzwonił do mnie 3 dni później i powiedział mi, że tam nikt jej nie zna, że to jest niemożliwe, żeby ona była jakąkolwiek gwiazdą. […] Ona mówiła, że w Indiach pilnowało jej 4 w porywach do 8 ochroniarzy. Gdyby tak faktycznie było, ja bym o tym wiedział – relacjonował.

Krzysztof Rutkowski: „Mogę nawet wskazać miejsce, gdzie mieszkała Natalia Janoszek”

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rutkowski był wyraźnie zdegustowany tym, co Janoszek opowiadała na swój temat.

To wszystko było kłamstwem. Mogę nawet wskazać miejsce, gdzie mieszkała Natalia Janoszek. Wszyscy byliby zdziwieni. W tym pomieszczeniu nie zmieściłaby się nawet ochrona, o której tak ochoczo opowiadała – wyznał.

Dlaczego Rutkowski dopiero teraz powiedział, co udało mu się ustalić?

Detektyw wyznał również powód, dla którego wcześniej o tym nie mówił.

Mnie osobiście nie wypadało podważać wiarygodności Natalii Janoszek. W czasie realizacji programu „Taniec z Gwiazdami” mogłoby to być odebrane przez media jako próbę wykluczenia przeciwnika z gry. Nie podejmowałem więc żadnego działania przeciwko Natalii. To ja stałbym się wówczas tym złym dla mediów, które były karmione przez nią głupotami, które niestety doskonale się klikały – podsumował.

Co Wy na to?

scena z: Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
scena z: Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×