Szukaj

Żałoba na planie „M jak miłość” i „Barw szczęścia”. Nie żyje Krzysztof Rogala

Krzysztof Rogala nie żyje

Krzysztof Rogala nie żyje

Nie żyje Krzysztof Rogala. Bez niego wiele polskich produkcji filmowych i telewizyjnych nie byłoby takie, jak je znamy. Barwy szczęścia, M jak Miłość, Na dobre i na złe. Rodzina i przyjaciele pogrążeni w żałobie.

Krzysztof Rogala nie żyje. Zmarł 29 października w wieku 70 lat. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci reżysera. Świat polskiego filmu pogrążony w żałobie, żegnają go przyjaciele z planów wielu polskich produkcji.

Krzysztof Rogala nie żyje

Informacją o śmierci Krzysztofa Rogali podzieliła się ekipa MTL Maxfilm, odpowiedzialna za produkcję znanych polskich seriali telewizyjnych.

Odszedł dzisiaj nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser – Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie. Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze!

Na oficjalnym profilu Barw szczęścia także pojawiły się słowa pożegnania:

Odszedł dzisiaj nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser – Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie.
Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze!

Przyjaciele i Koledzy z „Barw szczęścia”

Krzysztof Rogala urodził się 09. 08. 1950 r. Związany był ze światem filmu. Od 2000 roku samodzielnie reżyserował seriale telewizyjne, m.in. Na dobre i na złe, Barwy szczęścia i M jak miłośćPracował jako drugi reżyser przy największych polskich hitach kinowych. Był obecny na planach filmów Zakochani Piotra Wereśniaka, Kiler-ów 2-óch i Kingsajz Juliusza Machulskiego oraz komedii Ryszarda Zatorskiego Nigdy w życiu! i Dlaczego nie!.

Bardzo ciepło współpracę z nim wspominają aktorzy produkcji, za które był odpowiedzialny. Joanna Pach napisała:

Ogromny smutek 💔🖤💔 nie żyje Krzyś Rogala. On z całą swoją wrodzoną życzliwością i serdecznością przyjął mnie na plan @nadobreinazle.official w szpitalu w Leśnej Górze 20 lat temu , wtedy jeszcze w Sękocinie. Krzysiu będzie mi Ciebie brakowało i naszych świątecznych rozmów telefonicznych zaniedbanych w tym covidovym roku😢💔😢 spoczywaj w spokoju Krzysiu. Ogromne wyrazy współczucia dla Twoich bliskich.

Pod postami pojawiły się wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół zmarłego, do których się dołączamy.


Krzysztof Rogala nie żyje

Krzysztof Rogala nie żyje

Krzysztof Rogala nie żyje

Krzysztof Rogala nie żyje

Krzysztof Rogala nie żyje

Krzysztof Rogala nie żyje

Dodaj komentarz

  • Krzysztof S. pisze:

    Pracowaliśmy razem przy dwóch serialach. Niezwykły Człowiek. Pracowity i serdeczny dla innych. Znać Ciebie Krzysiu to był zaszczyt. Spoczywaj w Pokoju.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×