Szukaj

Krzysztof Piątek pochwalił się zdjęciem z podróży poślubnej! Zabrał piękną żonę do raju!

Krzysztof Piątek podróż poślubna

Krzysztof Piątek podróż poślubna

Kilkanaście dni temu Krzysztof Piątek i Paulina Procyk wzięli ślub. Ceremonia odbyła się bez obecności paparazzi, czy znanych gości, którzy chcieliby zrelacjonować imprezę w social mediach. Teraz przyszedł czas na wymarzoną podróż poślubną, a zdjęciem z niej pochwalił się przystojny piłkarz.

Krzysztof Piątek nigdy nie był obiektem zainteresowań mediów. Jest to raczej skromny mężczyzna, który skupia się głównie na grze w piłce, a nie na lansowaniu się na ściankach, czy w reklamach. To zapewne pomogło mu w utrzymaniu w tajemnicy pięknego wydarzenia jakim był bajeczny ślub.

Ceremonia odbyła na początku czerwca w łagowskim zamku. Wybranką serca napastnika A.C. Milanu została śliczna Paulina Procyk, która zresztą po ostatnim meczu Polski z Izraelem wyrosła na jedną z ulubionych WAGs.

No właśnie, zeszłotygodniowym mecz zmusił świeżo upieczonych małżonków do delikatnej modyfikacji planów. Musieli przesunąć podróż poślubną na kilka dni później. W związku z tym, dzisiaj możemy podziwiać rajskie widoki na Instagramie obu gwiazd. Okazuje się, że nie wybrali żadnej z modnych europejskich, czy azjatyckich wysp, a polecieli do Ameryki. Floryda jest naprawdę śliczna. Zdjęciem pochwaliła się zarówno Paulina (która już zmieniła nazwisko na Instagramie), ale i jej mąż prezentujący swe umięśnione, boskie ciało na tle plaży w Miami.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć małżeństwu cudownego czasu razem i z niecierpliwością czekamy na kolejną dawkę magicznych zdjęć.

Krzysztof Piątek zabrał piękną żonę w luksusową podróż poślubną! Wesele to przy tym nic!

Krzysztof Piątek wyprawił wesele na bogato! Przepych i luksus aż biją po oczach! Do sieci trafiło sporo zdjęć!

Krzysztof Piątek wziął sekretny ślub na zamku z piękną Pauliną Procyk! Piłkarz pokazał rewelacyjne zdjęcie z ceremonii!

 


Krzysztof Piątek w podróży poślubnej

Krzysztof Piątek w podróży poślubnej

Krzysztof Piątek z żoną na Florydzie

Krzysztof Piątek z żoną na Florydzie

Paulina Piątek - Instagram

Paulina Piątek - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×