Szukaj

Krzysztof Piątek pochwalił się zdjęciem z podróży poślubnej! Zabrał piękną żonę do raju!

Kilkanaście dni temu Krzysztof Piątek i Paulina Procyk wzięli ślub. Ceremonia odbyła się bez obecności paparazzi, czy znanych gości, którzy chcieliby zrelacjonować imprezę w social mediach. Teraz przyszedł czas na wymarzoną podróż poślubną, a zdjęciem z niej pochwalił się przystojny piłkarz.
Krzysztof Piątek podróż poślubna

Krzysztof Piątek podróż poślubna

Krzysztof Piątek nigdy nie był obiektem zainteresowań mediów. Jest to raczej skromny mężczyzna, który skupia się głównie na grze w piłce, a nie na lansowaniu się na ściankach, czy w reklamach. To zapewne pomogło mu w utrzymaniu w tajemnicy pięknego wydarzenia jakim był bajeczny ślub.

Ceremonia odbyła na początku czerwca w łagowskim zamku. Wybranką serca napastnika A.C. Milanu została śliczna Paulina Procyk, która zresztą po ostatnim meczu Polski z Izraelem wyrosła na jedną z ulubionych WAGs.

No właśnie, zeszłotygodniowym mecz zmusił świeżo upieczonych małżonków do delikatnej modyfikacji planów. Musieli przesunąć podróż poślubną na kilka dni później. W związku z tym, dzisiaj możemy podziwiać rajskie widoki na Instagramie obu gwiazd. Okazuje się, że nie wybrali żadnej z modnych europejskich, czy azjatyckich wysp, a polecieli do Ameryki. Floryda jest naprawdę śliczna. Zdjęciem pochwaliła się zarówno Paulina (która już zmieniła nazwisko na Instagramie), ale i jej mąż prezentujący swe umięśnione, boskie ciało na tle plaży w Miami.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć małżeństwu cudownego czasu razem i z niecierpliwością czekamy na kolejną dawkę magicznych zdjęć.

Krzysztof Piątek zabrał piękną żonę w luksusową podróż poślubną! Wesele to przy tym nic!

Krzysztof Piątek wyprawił wesele na bogato! Przepych i luksus aż biją po oczach! Do sieci trafiło sporo zdjęć!

Krzysztof Piątek wziął sekretny ślub na zamku z piękną Pauliną Procyk! Piłkarz pokazał rewelacyjne zdjęcie z ceremonii!

 


Krzysztof Piątek w podróży poślubnej

Krzysztof Piątek w podróży poślubnej

Krzysztof Piątek z żoną na Florydzie

Krzysztof Piątek z żoną na Florydzie

Paulina Piątek - Instagram

Paulina Piątek - Instagram

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×