Szukaj

Krzysztof Piątek zabrał piękną żonę w luksusową podróż poślubną! Wesele to przy tym nic!

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w malowniczej bajkowej scenerii! Teraz udali się na zasłużoną podróż poślubną do USA. Para zrezygnowała z wypoczynku na rajskich wyspach na rzecz ogromnej metropolii.
Krzysztof Piątek podróż poślubna

Krzysztof Piątek podróż poślubna

Paulina Procyk i Krzysztof Piątek na początku czerwca przyrzekli przed sobą miłość aż po grobową deskę. W malowniczym otoczeniu Zamku Joannitów w Łagowie para nałożyła sobie obrączki i w towarzystwie najbliższych osób przypieczętowała zawarcie małżeństwa romantycznym pocałunkiem. Ceremonia była kameralna i tylko dla najbliższej rodziny. Piłkarz wynajął profesjonalną firmę ochroniarską do zabezpieczenia całej uroczystości i choć obyło się bez incydentów, zakochani wolą dmuchać na zimne i w spokoju świętować ten wyjątkowy dzień.

View this post on Instagram

01.06.2019 ♥️

A post shared by Krzysztof Piątek (@pjona_9) on

Krzysztof Piątek z żoną w podróży poślubnej

Teraz wybrali się na upragnioną podroż poślubną do USA. Para wynajęła apartament na legendarnym Times Square i ma w planach zwiedzić najważniejsze miejsca Ameryki. Napastnik AC Milan pochwalił się swoim fanom relacją na Instastories! Możemy zobaczyć m.in. parę siedzącą w samolocie tuż przed startem. Zakochani dolecieli bezpiecznie na miejsce i cieszą się wspólnymi chwilami.

Nowożeńcy zrezygnowali z egzotycznych kurortów i połączyli podróż poślubną z wakacjami. To świetne rozwiązanie biorąc pod uwagę ograniczony czas jakim dysponuje napastnik. To tylko potwierdza trafność decyzji Krzysztofa nie tylko na boisku, ale i w życiu prywatnym.

Wartość Krzysztofa Piątka

Jak podają statystyki, wartość rynkowa Krzysztofa Piątka wynosi aż 40 milionów euro! To zawrotna kwota, ale biorąc pod uwagę jego umiejętności spokojnie znajdzie się klub, który przebije tę sumę i będzie zabiegał o jego względy. Kontrakt, który podpisał piłkarz wygasa 30 czerwca 2023 roku. Do tego czasu na pewno strzeli mnóstwo bramek, dając tym samym kolejny powód do dumy swojej żonie Paulinie i milionom kibiców.

Nowożeńcom życzymy udanego odpoczynku oraz z niecierpliwością czekamy na nowe zdjęcia z podróży poślubnej!

Zobacz: Krzysztof Piątek i Paulina Procyk są już po ślubie! Mamy zdjęcia z tej uroczystości! 

Zobacz: Robert Lewandowski kupił nowy apartament w Warszawie! To jest dopiero luksus!

Zobacz: Para jak z Hollywood: Przystojny Krzysztof Piątek z piękną partnerką na pokazie Armani w Mediolanie! Już robią furorę za granicą!


Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - Instagram Stories

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - Instagram Stories

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - Instagram

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - Instagram

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - Instagram

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - Instagram

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×