Żona Krzysztofa Piątka pokazała mnóstwo zdjęć z bajecznego ślubu. Oj, warto było czekać

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - ślub, nowe zdjęcia

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek - ślub, nowe zdjęcia

Krzysztof Piątek wziął ślub 8 miesięcy temu. Znakomity polski piłkarz poślubił swoją długoletnią ukochaną Paulinę Procyk. Jak wyglądała para młoda w tym szczególnym dniu? 

Krzysztof Piątek to wschodząca gwiazda piłki nożnej światowego formatu. Piłkarz występuje na pozycji napastnika we włoskim klubie A.C. Milan, a także w reprezentacji Polski. W czerwcu 2019 roku zawodnik AC Milan poślubił swoją ukochaną prawniczkę – Paulinę Procyk. Sportowiec pochwalił się wtedy tym faktem na swoim profilu na Instagramie, wklejając piękne zdjęcie obrączek.

Choć zarówno Krzysztof, jak i Paulina uwielbiają publikować wspólne zdjęcia, to wiadomość o ich ślubie była owiana wielką tajemnicą. Po prostu pewnego piątkowego wieczora piłkarz był nieobecny podczas treningu kadry. Jak się później okazało miał ku temu ważny powód. O fakcie wzięcia ślubu dowiedzieliśmy się dopiero z Instagrama.

Para Krzysztof i Paulina poznała się kilka lat temu gdy piłkarz grał w Zagłębiu Lubin. Strzała amora szybko trafiła w Piątka i zakochał się bez pamięci w starszej o 4 lata prawniczce.

Krzysztof i Paulina Piątek zdjęcia ze ślubu

Aktualnie obchodzimy święto zakochanych i właśnie z tej okazji Paulina Piątek postanowiła pochwalić się wspólnymi zdjęciami ze ślubu z Krzysztofem. Przy okazji poinformowała, że mija 7 lat, odkąd para jest razem. W ten wyjątkowy sposób żona Piątka podziękowała mężowi za wszystkie uczucia, jakimi ją obdarza – miłością, wsparciem i wielką przyjaźnią każdego dnia.

Nasza 7 rocznica. 8 miesięcy po ślubie. Chcę tylko powiedzieć ,,dziękuję” kochanie.
Za ogrom miłości, wsparcia i przyjaźni każdego dnia. Kocham Cię

Dodała także słowa podziękowania dla obecnych na ślubie gości:

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy sprawili , że był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu.

Krzysztof Piątek nie był dłużny żonie i po chwili sam skomentował jej post w równie piękny sposób:

Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze razem. Najpiękniejszy dzień w naszym życiu.

Zdjęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy w komentarzach pozostawiali słowa zachwytu nad piękną parą. Post skomentowała nawet sama Ewa Chodakowska:

O Mamo! Niunia. jak magicznie!! Jesteście STWORZENI DLA SIEBIE. FOREVER 

Cała uroczystość prezentowała się iście królewsko i bardzo elegancko. Pięknie zastawione stoły udekorowane białym różami dodawały niezwykle romantycznego stylu. Były też wzruszające momenty, gdy tata Pauliny prowadził pannę młodą do ołtarza. Cała uroczystość była niczym z bajki, utrzymana w tonacji bieli z zielenią przywodziła na myśl Royal wedding.


Paulina Piątek ślub

Paulina Piątek ślub

Paulina Piątek ślub

Paulina Piątek ślub

Paulina Piątek ślub

Paulina Piątek ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×