Szukaj

Krzysztof Piątek był w niebezpieczeństwie! Pływał sobie w wodzie i nagle obok pojawiły się rekiny!

Krzysztof Piątek wypoczywa obecnie ze swoją piękną żoną na Bahamach. Ich spokój jednak zagłuszyli nieproszeni goście! Kiedy piłkarz pluskał się w morzu, podpłynęły do niego rekiny! 

Krzysztof Piątek i Paulina Piątek podróż poślubna Bahamy

Krzysztof Piątek staje się powoli najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem Polski. Odkąd wziął ślub kilka tygodni temu, media zainteresowały się jego osobą natychmiast. Do tego doszły jego zawodowe sukcesy, dzięki którym nasz kraj świetnie radzi sobie w eliminacjach do zbliżających się mistrzostw w piłce nożnej.

24-latek jest także bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Codziennie wrzuca tam jakieś zdjęcia, które z prędkością światła zyskują popularność, a komentarzom nie ma końca. Podobnie było z tymi które wstawił ostatnio.

Krzysztof zabrał swoją piękną żonę w podróż poślubną. Zaczęli od zwiedzenia Nowego Jorku, by potem zatrzymać się na chwilę na Florydzie. Obecnie przenieśli się na Bahamy, a pięknymi fotkami dzielą się z fanami niemalże bez przerwy. I o ile widoku lazurowego morza bardzo mu zazdrościmy, o tyle tego co spotkało go ostatnio wcale nie!

Krzysiek pływając w wodzie nagle zauważył, że podpłynęły do niego rekiny. Oczywiście nie były to te, które ludzi jedzą w jednym kawałku, ale takie które krzywdy człowiekowi z natury nie robią. Mimo wszystko widok drapieżników obok bezbronnego mężczyzny przyprawia o dreszcze. Fakt zauważa, że sytuacja była niebezpieczna. W ostatnich dniach, właśnie w okolicy pięknej Pig Beach rekin rozszarpał 21-latkę z Kalifornii.

Zobaczcie zdjęcia, nie bylibyście się?

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk szaleją na egzotycznej plaży wśród świń! To najlepsze zdjęcia z podróży poślubnej jakie widzieliśmy!

Krzysztof Piątek ze swoją piękną żoną chwalą się szałowymi zdjęciami z podróży poślubnej! “Witamy na Bahamach”!

Krzysztof Piątek pochwalił się zdjęciem z podróży poślubnej! Zabrał piękną żonę do raju!


6F1E63C4-A9F4-43C6-9058-1A169B8A3BA5C1D2949E-3EB9-43CA-A944-2D3B12049C78
Krzysztof Piątek - Instagram

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×