Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka. Treść jest bardziej niż nie na miejscu. „Totalny brak szacunku dla rodziny”

Zdjęcie (1) Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka. Treść jest bardziej niż nie na miejscu. „Totalny brak szacunku dla rodziny”

[1/4] Krzysztof Krawczyk - nekrolog od koronasceptyków

Zdjęcie (2) Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka. Treść jest bardziej niż nie na miejscu. „Totalny brak szacunku dla rodziny”

[2/4] Krzysztof Krawczyk

Zdjęcie (3) Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka. Treść jest bardziej niż nie na miejscu. „Totalny brak szacunku dla rodziny”

[3/4] Krzysztof Krawczyk

Zdjęcie (4) Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka. Treść jest bardziej niż nie na miejscu. „Totalny brak szacunku dla rodziny”

[4/4] Krzysztof Krawczyk

Komentarze

 • Zuza pisze:

  Widocznie tak było mu pisane, ze jego ksiazka sie w danym dniu zamknie.

 • Gość pisze:

  Co jest szokujące:
  1. nekrolog
  czy to, że
  2. zaszczepił się na COVID
  3, był w szpitalu
  4, zmarł

 • Gość wladuchna pisze:

  BÓG,HONOR,OJCZYZNA! umarło???

 • Gość włodas pisze:

  Jeśli ktokolwiek nie wiedział co to jest Wrealu24 i jaką pełni Rolę kremlowski agitator Rola…to się właśnie dowiedział. To zbrojne ramie medialne Putina, gdzie prym wiodą kolaboranci z Konfederacji z Braunem …moskiewskim kaznodzieją na czele…

 • Gość pisze:

  Czyli reasumując zaszczepione osoby z ciężkimi chorobami przewlekłymi mają 50% szansy na przeżycie , czyli ruletka . Taka sama ruletka jest u chorych niezaszczepionych . Jakie są więc argumenty za tym żeby tak schorowane osoby wysyłać na szczepienia?

  • Gość Andreas pisze:

   Jak mozesz jeden z drugim bezmyzgowcu pisac takie brednie , nieudaczniku i niedowiarku sprawiasz bol drugiemu.

  • Gość Andreas pisze:

   Jak mozesz jeden z drugim bezmyzgowcu pisac takie brednie , nieudaczniku i niedowiarku sprawiasz bol drugiemu .

  • alojz pisze:

   andreas, komu sprawia ból? Ich ból jest większy niż „mój”?

 • Gość pisze:

  Powszechnie wiadomo ze te niesprawdzone szczepionki maja dzialania uboczne to wiemy teraz co bedzie za kilka tygodni ,miesiecy czy latach powinien wiedziec TEZ producent .Ten jednak wycofal sie od calkowitej odpowiedzialnosci .Komentarz dla myslacych Krawczyk niech spoczywa w spokoju ….dosc juz przezyl w swoim zyciu chociazby w Chicago

  • Niezaszczepiona pisze:

   Jezli ktos produkuje szczepionki i nie bierze za nie odpowiedzialinosci – to znaczy ze robi sobie doswiadczenie na ludziach. A oni dobrowolnie sie na to godza. Dlaczego nie ma na nich prawdziwego sladu???? Nie bede tu wypisywala calej reszty o ktorej wiedza tylko nieliczni – bo to nie miejsce na to. Ale wystarczy dobrze poszukac a wszystko mozna znalezc w internecie – sortujac propagande.

 • Gość pisze:

  Do tumanow bezmyslnych…
  Agencja zwróciła jednak uwagę na objawy, które powinny zaniepokoić osoby po przyjęciu szczepionki AstraZeneki. Jeśli pojawią się w ciągu 14 dni od podania preparatu, może to wskazywać na rozwijającą się zakrzepicę. Objawy, które wymagają kontaktu z lekarzem to:

  duszność
  ból klatki piersiowej
  obrzęk nogi
  uporczywy ból brzucha
  objawy neurologiczne, w tym silne i uporczywe bóle głowy lub niewyraźne widzenie
  małe plamy krwi pod skórą poza miejscem wstrzyknięcia
  SZCZEPIOKA SZATANA ZABILA K.KRAWCZYKA,OPAMIETAJCIE SIE WY SLEPE CMY!!!

 • Gość pisze:

  Artysta od wielu lat zmagał się z różnymi schorzeniami. Miał wiele zdrowotnych problemów. Cierpiał między innymi poważną arytmię serca, a kilka lat wcześniej przeszedł operację biodra. Już kilkukrotnie prosił księży o sakrament namaszczenia chorych.Został w mojej pamięci

  • Gość pisze:

   W związku z tak poważnymi dolegliwościami nie powinien był się szczepić. W normalnych czasach lekarze mówili, że schorowanych pacjentów się nie szczepi. To zbyt duże obciążenie organizmu. Szczepionka przyspieszyła odejście kolejnego pacjenta.

 • Gośc.eliza pisze:

  Ludzie,co się z Wami stało,zero kultury czy szacunku.Zamiast po szczepieniu,czy Covidzie, padnięcie trupem przez nienawiść.

 • Gośc. pisze:

  Ludzie,co się z Wami stało,zero kultury czy szacunku.Zamiast po szczepieniu,czy Covidzie, padnięcie trupem przez nienawiść.

 • Gość pisze:

  Przestańcie pisać te brendie banda niedouczonych ale chcących sie wymadrzac

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy Jego ciało też trafiło do czarnego worka jak wielu innych zmarłych osób wliczając ciało mojego Taty mimo śmierci z zupełnie innego powodu niż koronaswirus-totalne zbezczeszczenie godności człowieka totalna ciemnota i naiwność niczego niepodejrzewajacego zapatrzonego w czarne pudło społeczeństwa szacunek dla wszystkich którzy myślą i nie poddają się choremu systemowi

  • Gość pisze:

   Mój tata tak samo został potraktowany. Nie mogłam Go pożegnać. Totalny brak człowieczeństwa. Nie wierzę w żadne ich słowo. Do dzisiaj nie mogę się pogodzić jak potraktowano mojego tatę i nas jako Rodzinę. Współczuję, bo wiem co czuję się w tym momencie. Przeszłam przez to samo piekło.

 • Gość pisze:

  No cóż,przecież zawsze klepsydrę opatruje się wpisem rodzaju śmierci-np.,,zmarł po długich i ciężkich cierpieniach”,albo: ,,zmarł śmiercią tragiczną” itp. Myślę,że dzisiaj o wiele bardziej na czasie jest w tym miejscu wpis np.:,, zmarł na covid opatrzony testem PCR”,lub ,,zmarł z powodu celowego zablokowania służby zdrowia”.Fakt,że trochę niezgrabnie to ujęli. wystarczyło:,,Zmarł po zaszczepieniu Pfizerem-ku przestrodze”- Nie wiem,co takiego ,,obrażliwego” miałoby być w takim wpisie. Powód śmierci jak każdy inny,a wpis zgodny z konwencją wpisów dotąd przyjętych. Po prostu z innych powodów dzisiaj umieramy…