Szukaj

To koniec! Krzysztof Krawczyk przekazał smutne wieści. „Żegnajcie”. Fani będą załamani

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk rezygnuje z koncertowania, o czym poinformował w rozmowie z Super Expressem. Co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji? Jakie ma dalsze plany?

Krzysztof Krawczyk w zeszłym roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego. Udał się na rehabilitację i liczył, że szybko wróci do zdrowia i na scenę. Właśnie dlatego pozwolił organizatorom koncertu w Pruszkowie sprzedawać bilety na to wydarzenie. Wygląda na to, że się ono nie odbędzie.

Krzysztof Krawczyk kończy z koncertami. Dlaczego?

Jak informuje Super Express, Krzysztof Krawczyk kończy z koncertami. Te informacje potwierdza żona artysty, Ewa. W rozmowie z tabloidem mówi, że artysta nie wraca na scenę, za bardzo boi się koronawirusa. Muzycy, którzy na co dzień z nim współpracowali, znaleźli już inne zajęcia:

Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inna pracę, chórek i kierowcy też, a manager Krzysztofa, Andrzej Kosmala przygotował wydanie nowej płyty „Horyzont”. Właśnie trafiła do sprzedaży — mówi Ewa Krawczyk.

Na ten temat zabrał głos sam zainteresowany. W rozmowie z tabloidem powiedział, że chociaż nie traci wiary, jest gotowy na najgorsze:

Żegnajcie. Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: „Panu już dziękujemy”! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół.

Warto wspomnieć, że Krzysztof Krawczyk muzyczną karierę rozpoczął z zespołem Trubadurzy. Od 1973 roku występuje solowo. Muzyk koncertował na całym świecie, zdobywając wiele nagród i wyróżnień.


Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk - Opole 2018

Krzysztof Krawczyk - Opole 2018

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Niech Pan Krzysztof jako Polak i artysta zabierze głos w sprawie chorej wymyślonej pseudo pandemi, niech uświadomi swoich fanów , niech będzie godnym naśladowania Polakiem i zdejmie kaganiec.. ojczyzna wzywa !!!!!

  • Gość Zdzisława Strugała pisze:

    Panie Krzysztofie dużo zdrowia i dziękuję za piękne koncerty. Pozdrawiam wzustkiego dobrego. 🌹

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×