Krzysztof Krawczyk junior został okradziony w biały dzień. Łupem złodzieja padł cenny sprzęt do rehabilitacji

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior zamieścił w sieci przejmujący apel. Niepełnosprawny 47-latek został okradziony. Łupem złodzieja padł ważny sprzęt do rehabilitacji.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia i pozostawił w żałobie swojego jedynego syna Krzysztofa juniora oraz żonę Ewę. Po pogrzebie muzyka wyszło na jaw, że jego jedyne biologiczne dziecko żyje w skrajnie złych warunkach. Niepełnosprawny 47-latek został bohaterem reportażu magazynu Uwaga!. Udzielił wtedy bardzo obszernego wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak w ostatnich latach wyglądały jego kontakty z ojcem i pokazał warunki, w jakich mieszka. Okazało się, że młodszy Krawczyk, który cierpi na padaczkę, żyje w skrajnej biedzie i utrzymuje się z niewielkiej renty.

Wiele do życzenia pozostawiało też miejsce, w którym mieszka. Zajmuje on jedynie niewielki i bardzo zagracony pokoik w mieszkaniu, które dzieli razem z rodziną swojego wuja. Wyznał również, że wielokrotnie był ofiarą przemocy domowej, a osoby, z którymi mieszka utrudniają mu nawet korzystanie z łazienki i kuchni. Teraz spadł na niego kolejny cios. Krzysztof junior został okradziony.

Krzysztof Krawczyk junior został okradziony

Krzysztof junior od samego początku nie miał łatwego życia. Jego rodzice rozwiedli się, gdy był jeszcze dzieckiem. Razem z ojcem wrócił z USA do Polski i przez wiele lat nie miał kontaktu ze swoją mamą. Uległ także poważnemu wypadkowi samochodowemu, po którym cierpi na padaczkę. Nie najlepiej układają się także jego stosunki z macochą, a ojciec nie uwzględnił go nawet w testamencie.

Teraz na 47- latka spadł kolejny cios. Właśnie poinformował on w social mediach, że został okradziony. Złodziej przywłaszczył sobie jego rower, który służył mu nie tylko jako środek transportu, ale przede wszystkim jako narzędzie rehabilitacji zalecone przez neurologa.

Ukradli mi dzisiaj rower sprzed Galerii Łódzkiej na parkingu strzeżonym. Był przypięty łańcuchem na parkingu strzeżonym. To jedyny środek transportu, który stosowałem jako rehabilitację, zgodnie z zaleceniem swego lekarza neurologa. Oddaj rower złodzieju – napisał w swoim poście.

Internauci masowo udostępniają apel juniora i w komentarzach dodają mu otuchy. My również mamy nadzieję, że rower jak najszybciej powróci do swojego właściciela.


Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Komentarze

 • dana pisze:

  jak ma się problemy to oknem i kominem walą się biedny chłopak , pani prezydent łodzi niech pomoże i zmusi prawnika aby przy spieszył sprawę spadkową po ojcu znieczulica ludzka

 • Gość pisze:

  Ano wlasnie.Dziwne.

 • Gow pisze:

  zbyt jednoznacznie ta sytuacja jest oceniana, mysle ze i ten syn jest niezlym gagatkiem, dlaczego robi sie z niego ofiare na sile, mial wypadek ok, poniosl jakis uszczerbek, ale nie jest az tak niepelnosprawny, a nad zona sie znecał.. jakos tego watku nikt nie ciagnie, tylko tania sensacja bo wpisuje sie w obrazek z bajek: zla macocha i biedny , wspanialy osierocony syn…

  • Gość pisze:

   To ble , ble to skąd jest?
   Z wybujałej wyobraźni. . Wybujała wyobraźnia może być przekleństwem i zagrożeniem i zagrożeniem.

 • Koala pisze:

  Moje zdanie : Jesli KK senior zostawil nam w spadku jego chorego syna to koszta zwiazane z pomoca finansowa musza byc odbierane z dochodow ojca nawet Jak on juz niezyje.Rzad pomaga na calym Swiecie ale odbiera sobie w takich przypadkach bo jest z czego. Dobra wola ludzi to inna forma pomocy. Kosmala niech zarabia jak umie I odda co Rzad – Podatnicy kosztuje KK junior niepelnosprawnym.

 • Max pisze:

  Junior to stary, wybyczony leń który całe życie żerował na ojcu a teraz zamierza żerować na jego bliskich. Uważajcie z kim się bzykanie bo taki potomek o ile jest wasz może skuteczn zatruć życie wasze i waszych bliskich. Taki rzep nigdy się nie odczepi.

 • Gość pisze:

  Całkowicie zgadzam się z Pana /Stańczyk/opinią, mądra wypowiedź. Nie należy milczeć kiedy widzimy krzywdę innych ludzi, w tym przypadku tym bardziej. Po pierwsze ojciec był sprawcą wypadku, w wyniku czego syn stracił zdrowie,.Slusznie Pan stwierdził, że osoba tak zamożna jaką był ojciec w żaden sposób nie wynagrodzil swemu synowi wyrzadzonych krzywd. Z tego co mi wiadomo, wówczas 14 letni Junior walczył o życie. Tata milioner,a syn okaleczony (fizycznie, psychicznie) bezdomny. Rzekomo adoptowane „córki „,zdrowe,obce, przez długie lata sponsorowane przez przybranego tatusia.,podejrzewam że odpowiednio finansowo zabezpieczone. A w sprawie syna,interweniował Urząd Miasta. To skandal.!!!!!

 • Stańczyk pisze:

  Mnie interesuje sprawa juniora Krawczyka. Myślę,że wiele osób też. Czekamy na SPRAWIEDLIWOŚĆ oraz chociaż częściowe wynagrodzenie krzywd. Bo te krzywdy były tak ogromne, że aż chce sié powiedzieć, że Niebo nie powinno milczeć.

 • Gość pisze:

  Ten temat wywołuje u mnie wymioty’ Żerujecie na tym człowieku jak mszyce na moich różach . Ja użyję środka chemicznego a Was jak można powstrzymać przed plotkowaniem o tym człowieku?Wstydźcie się! Nawet już nie czytam wypocin o Nim. Weszłam tu prosto do komentarzy żeby wyrazić swój niesmak.

  • Lusia pisze:

   Ja tez tak mysle. Brak słów ma te plotuchy redakcyjne.

  • Gość pisze:

   Trudno przy wymiotach mieć uczucie aromatycznego smaku. Ja bym nie ryzykowała , te wymioty mogą spowodować zaburzenia jelitowo -żołądkowe. Proszę dbać o zdrowie i nie czytać to co może powodować roztrój organizmu. Mogą jeszcze dojść sprawy neurologiczne i …

 • Gośćdana pisze:

  Żona Krawczyka to chytry iprzebiegla żmija która chce zwłaszczacmajatek tozadna majątku baba chce się wzbogacć na nieswoim

 • Gość Ewa pisze:

  Przecież za 1000 zł żyje mnóstwo ludzi!!!!To już zaczyna być przesada z tym Krawczykiem juniorem,on ma 47l, więc dotychczas co on robił???!!!Niebawem otrzyma należny jemu spadek po ojcu,po matce otrzymuje pieniądze, więc,czego on jeszcze chce.Troche za dużo jest w mediach o tych Krawczykach!!!Chora i patologiczna rodzina.

  • Stańczyk pisze:

   Wiele osób może żyje za tą sumę. ALE NIESPRAWIEDLIWE jest to ,że JEGO OJCIEC I MACOCHA żyli w dobrobycie i macocha nadal żyje a on jedyny syn pokrzywdzony przez ojca, w końcu to inwalidztwo zawdzięcza jemu w takim niedostatku. To woła o pomstę do nieba.

 • Lusia pisze:

  Rz ygam już tym tematem. Portale plotkarskie podchwycily ten temat jak małpa banana na saharze. Słaba to. Nikogo to już nie interesuje. Zmiencie temat bo to już jest żałosne.

 • Gość pisze:

  Epilepsja i rower to super połaczenie.

 • Gośćjd pisze:

  Z taką chorobą na rower? A jakby w czasie jazdy dopadł go atak padaczki?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×