Krzysztof Krawczyk junior zagrał koncert. Hołd dla ojca podbija internet. „Teraz tatusiu zobacz, jak ja to śpiewam”

Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior zagrał koncert w Łodzi. Pojawiło się wielu fanów jego talentu. Jedną z piosenek zadedykował ojcu. Co powiedział?

Po nagłej śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wyszły bardzo nieprzyjemne sprawy dotyczące jego rodziny. Czas mija, a nie milkną echa tego, co przez lata działo się w czterech ścianach. Stosunki pomiędzy artystą a jego jedynym biologicznym synem oraz konflikt juniora z macochą już od kilku dobrych tygodni rozgrzewa media.

W utarczki włączyli się dwaj przyjaciele zmarłego wokalisty, Marian Lichtman z Trubadurów i menadżer Andrzej Kosmala. Tymczasem syn zmarłego wokalisty stara się, żeby jego życie było lepsze. Już od jakiegoś czasu koncertuje na ulicach Łodzi. W sobotę zagrał pod domem kultury. Zebrało się wielu fanów, a on wzruszył ich słowami, które w pewnym momencie popłynęły z jego ust.

Zobacz także: Krawczyk junior jest zakochany. Pochwalił się zdjęciami z partnerką. Urlop spędzają nad morzem

Krzysztof Krawczyk junior zadedykował piosenkę ojcu. Co powiedział?

Syn Krzysztofa Krawczyka od jakiegoś już czasu koncertuje. W sobotę wystąpił na scenie Domu Kultury w Łodzi. Krzysztof Krawczyk junior utrzymywał stały kontakt z widzami, dopytując ich, czy na pewno są zadowoleni z jego wykonań.

Przecież ja nie mam wprawy. Nawet nie wiem, jak to wszystko wyszło. Dobrze było? – pytał.

Pod koniec koncertu wzruszył także zebranych i specjalnie dla zmarłego ojca zaśpiewał jeden z utworów. Spojrzał w niebo i powiedział:

Tatusiu, posłuchaj teraz, jak ja to śpiewam – zwrócił się do Krzysztofa Krawczyka.

Po występie udzielił wywiadu dziennikarzom Faktu, w którym opowiedział o swoich przeżyciach związanych z występami na scenie.

Jestem szczęśliwy. To dla mnie bardzo pozytywne uczucie, jeśli widzę, że ludzie są szczęśliwi, że mają dobrą energię. Dostaję ją od nich i czuję się lepiej. Dla mnie, kiedy wychodzę na scenę i śpiewam, to piosenka – czy to taty, czy Elvisa Presleya czy inna – staje się utworem, w którym chcę pokazać siebie, wykonuję ją po swojemu, tak jak ja to czuję – mówił.

Krzysztofowi juniorowi podczas koncertu towarzyszyła jego przyjaciółka Katarzyna Filipiak, która transmitowała koncert na Facebooku.


Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×