Tak teraz żyje Krzysztof Krawczyk junior. „To dzięki kochanej Kasi”. Opublikował nagranie i wywołał lawinę komentarzy

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior rozpoczął nowe życie. Od czasu emisji magazynu Uwaga!, w którym mogliśmy zobaczyć, jak wygląda jego życie, sporo się zmieniło. Jego najnowsza publikacja wywołała spore zamieszanie w sieci. Czym zajmuje się junior?

Krzysztof Krawczyk junior ma za sobą bardzo ciężki czas. Od najmłodszych lat życie go nie rozpieszczało. Jego rodzice rozwiedli się, gdy był małym dzieckiem. Chłopiec trafił pod opiekę ojca, a później dołączyła do nich także macocha, Ewa. Jadąc samochodem, który prowadził Krawczyk, uległ też bardzo poważnemu wypadkowi. Od tamtej pory cierpi na padaczkę pourazową. Syn zmarłego wokalisty, po tym jak odszedł jego ojciec, zaczął ujawniać kulisy rodzinnego konfliktu. Wiadomo, że od wielu już lat nie dogadywał się z jego trzecią żoną i miał bardzo ograniczony kontakt z piosenkarzem.

Na jaw wyszło też jak żył niepełnosprawny 47-latek, który został pozbawiony rodzinnego wsparcia. Jego trudną sytuację przedstawili w mediach reporterzy programu Uwaga! Pokazali trudne warunki, w jakich mieszka i zdradzili, co działo się w czterech ścianach mieszkania. Junior był ofiarą przemocy, a ojciec nie uwzględnił go nawet w testamencie.

Krzysztof Krawczyk junior jedną publikacją wywołał lawinę komentarzy

Krzysztof Krawczyk junior dopiero w programie Uwaga! opowiedział, jak wyglądało jego życie. Największą pasją mężczyzny jest muzyka. Pod swoje skrzydła wziął go kompozytor Krzysztof Cwynar, a także członek zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman. Syn zmarłego wokalisty coraz odważniej pokazuje w sieci nagrania, na których wykonuje największe hity swojego ojca. Teraz poszedł o krok dalej i zaczął koncertować.

Junior jakiś czas temu pochwalił się w sieci zdjęciami z partnerką. Towarzyszyła mu ona także podczas wizyty w Radomsku. Artysta dał tam koncert podczas festiwalu Food Trucków. Na scenie wykonał kilka piosenek.

Radomsko. Jestem tutaj drugi raz w życiu, bo kiedyś tylko tutaj tak turystycznie przejeżdżałem. Tutaj są wspaniałe osoby. Ludzie, których nawet czasami nie znam, wydają się tacy swojscy, jakby to byli przyjaciele (…). Dziś zaprezentowałem utwory swojego taty, aby uhonorować go tak po swojemu i kilka utworów Presleya, które lubię śpiewać. (…) Wspaniale i to przede wszystkim dzięki kochanej Kasi. (…) Publiczność było serdeczna, pod tym kątem znakomita – zdradził Krzysztof junior w rozmowie z portalem Radomsko24.

Syn Krzysztofa Krawczyka podzielił się w sieci także nagraniem z koncertu. Udostępnił na Facebooku filmik, na którym można zobaczyć go na scenie.

DLA UKOCHANEGO RADOMSKA

Posted by Krzysztof Igor Krawczyk on Sunday, July 4, 2021

Filmik wywołał spore poruszenie w sieci. Wielu internautów kibicuje Krzysztofowi juniorowi i trzyma kciuki za kolejne występy.

 • Brawo Krzysztof.
 • Spełniaj marzenia.
 • Trzymam kciuki.
 • Widać, że na scenie jesteś szczęśliwy.
 • Bardzo mi się podobało, czekam na koncert w Ustce.

Znalazło się też sporo krytycznych głosów. Niektórzy zarzucają młodemu Krawczykowi to, że próbuje zrobić karierę na piosenkach ojca.

 • Dobrze by było gdyby sławę budował na swoich piosenkach i pokazał co potrafi zrobić z głosem. Krzysio nie obraź się, ale nie masz barwy głosu dostosowanej do piosenek taty.
 • Krzysio kaleczysz piosenki taty.

Widać, że Krzysztof Krawczyk junior nie zamierza już dłużej czekać i postanowił realizować muzyczną karierę.


Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Komentarze

 • Gośćelzbieta pisze:

  Świetny krytyk muzyczny zapendowska z twoja twarz brzmi znajomo którą szkoli wykonawców 8 inni krytycy powinni się wypowiedzieć o samouku talencie juniora którego nikt nie posłał do szkół muzycznych obcy piosenkarze z serca wykonali robotę ojca który koncertował nie interesował się nim. Powinni się wypowiedzieć czy ma talent a nie piszą masę kasliwych komentarzy ludzie z otoczenia macochy….. Żona jak Kosmala odbierał statuetkę Fryderyka poprawiała doczepy włosów sukienkę nagle łzy i 2zdania o miłości a gdzie syn czy siedział na widowni…. Przecież to 1syn który w tv TVN nie może wystąpić. Choć kierownictwo Polsatu na jakimś poziomie….

 • Arek. pisze:

  Gosc IiI do kotleta to spiewal senior Krawczyk w Chicago i przy tym kotlecie zapoznal ta piekna i najmadrzejsza z wysokim wyksztalceniem Lalunie-ha! ha! ha! W USA lepsi na ulicach spiewaja, dlatego nie mogl tam zrobic zadnej karjery wiec wrocil do polski. W Polsce wiekszosc ludzi nie zna sie na muzyce kiedy go uwazaja za takiego wspanialego wokaliste – opciach. Pan Czeslaw Niemen to byl dopiero utalentowany piosenkarz, kompozytor itd., i czlowiek z klasa po kazdym wzgledem (nr 1) – podziw.

 • Gość pisze:

  Ma talent, nie ma talentu. Fałszuje, ma głos, nie ma głosu. Taka papka dla gawiedzi. Na dzień dzisiejszy ma wielu zwolenników i przeciwników. Najważniejszą sprawą jest jego sytuacja ekonomiczna. To człowiek bardzo chory, niesamodzielny psychicznie, niezdolny do samodzielnego stawienia czoła życiu. Jego stosunki z dzieckiem też zapewne by inaczej wyglądały, gdyby miał coś do zaoferowania. Wypisywanie swoich przekonań o możliwości podjęcia przez niego pracy jest śmieszne. O tym decydują lekarze i najlepiej wiedzą, na co mogą zezwolić choremu.(a tutaj ktoś zaproponował mu zostanie kierowcą). Zwyczajnie szkoda mi tego człowieka tak bardzo skrzywdzonego i poniewieranego. Mógł mieć normalne życie, urodził się zdrowy, a co z nim zrobiono i jaką pomoc znalazł na swojej drodze. Litujemy się nad pieskami, kotkami, a tutaj człowiek, otoczony innymi ludźmi, przez dziesięciolecia odpychany, niszczony i oszukiwany. Niewygodny dla mamy, taty, macochy, „siostrzyczek”. Niepasujący do wizerunku wspaniałej „rodziny”, mogący zerknąć na „rodzinne szczęście” przez dziurkę od klucza. Wyrzuty sumienia osoby winne za jego los zagłuszały przepędzaniem go sprzed oczu. Teraz stał się konkurencją do KASY po zmarłym, gotowi są go zagryźć.

 • Gość pisze:

  Nie wiem,kto Ci wmówił,że możesz śpiewać,daruj sobie chłopie i nie rób z siebie pośmiewiska.Może w programie Pani Dymnej dla niepełnosprawnych,ale na niepełnosprawnego to Ty nie wyglądasz.

 • Gość pisze:

  Krzysztof Igor drogą szykan został zmuszony do opuszczenia swojego mieszkania (boi się o swoje zdrowie, ma niebieską kartę). Jesli on się wyprowadzi, oprawcy zdobędą za frico jego pokój. W takiej sytuacji powinni wpłacić na konto jakiejś organizacji wspomagającej niepełnosprawnych, albo ofiar przemocy w rodzinie równowartość tego pomieszczenia. Tego wymaga sprawiedliwość.

 • Gość pisze:

  A Twoje dziecko Krzysiu kochasz go bo robisz te same błędy co ojciec. Skupiasz się na sobie żonę podobno też byłeś.. Jak to jest Krzysztofie Krawczyku. Biedaku…

 • Gość222 pisze:

  Skąd wiecie jak żyli,co robili,jakie stosunki panowały między nimi w rodzinie.Czytacie , co kto napisze i żądni sensacji komentujecie jeden za drugim przeciw.. Dajcie spokój żyjącym żyć po swojemu ,a zmarłemu wieczny odpoczynek.

 • Gośćbb6 pisze:

  Pamięta…w przeciwieństwie do jego OJCA.Junior jest chory On sam potrzebuje Pomocy.Jego syn nie został porzucony tak jak In mieszka z matka..Junior może wszystko zmienić mieć super układ z Synem.KK.ZAWALIL CALKOWICIE NIE INTERESOWAL SIE SYNEM OD DZIECKA ..A NA KONIEC POMINOL W TESTAMENCIE..OKALEYL WLASNE DZIECKO I ZAPOMNIALZE GO MA…ZADBAL O LALECZKE I JWJ FAMILIE

 • anna pisze:

  Niech się babsko udławi tym swoim spadkiem. To pieniądze przeklęte bo zabrane niepełnosprawnemu. Jak mogła pozwolić na to, żeby dziecko siedziało obok kierowcy bez zapiętych pasów, a sama z tyłu spała. W długiej trasie trzeba pilnować, żeby kierowca nie zasnął. Nie wiedziała? Przecież to była wtedy dorosła baba.

 • olga pisze:

  Masz Krzysiu talent, cennych przyjaciół. Teraz tylko pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj nad głosem.

 • marta pisze:

  Nigdzie ani słowa o rehabilitacji Krzysztofa Igora po wypadku. Zamiast rehabilitacji wsadzili go do psychiatryka „na wakacje”? Za to powinien „rodzinkę” podać do sądu o odszkodowanie.

 • eryk pisze:

  Z tej mąki będzie chleb i to pyszny. Walcz o siebie chłopie, bezkompromisowo. Z tobą nikt się nie bawił. Dokładali ci równo.

 • Gość pisze:

  Śpiewaj Krzysiu jak najwięcej piosenek Presleya, w tym jesteś najlepszy. Jak można było zaniedbać takie zdolności! Sukces to przecież 1/3 zdolności, 2/3 ukierunkowanej pracy. Gdzie był ojciec. Jego obowiązkiem było przekazanie tego, co dali mu rodzice, śpiewacy operowi.

 • kinga pisze:

  Dzisiaj od rana słucham piosenek w wykonaniu Juniora. Super! Jednym sie podoba, innym nie. Mnie uspokaja i wprowadza w fantastyczny nastrój.

 • Gośćbb6 pisze:

  Nikt tego nie widzi ile WYCIERPIAL .Tylko krytyka i rozliczanie..Ale to nic innego tylko zazdrość.Krytykuja nieudacznik ktorym Nic w Życiu nie wyszlo

 • Gośćbb6 pisze:

  Znalazł się krytyk.NIC INNEGO MADREGO NIE MOZESZ WYPOCIC Z SIEBIE TYLKO PLOTY..ZNASZ KASIE CZY JUNIORA ZEBY ICH OBRAZAC .NAWET ZNAJOMOSC NIE UPOWARZNIA DO OBELG ..POZWOLCIE IM ZYC TAK JAK CHCA .A TY POSPRZATAJ U SIEBIE W DOMU I W ZYCIU.TUMOKU

 • Gośćbb6 pisze:

  Do Gościa. Zajmijisie sobą i zapierdal…j JAK nic innego nie potrafisz,. PRACUJ NA SWOJE DZIECI NIE ZAJMUJ SIE CUDZYMI.ZAL DUP..E SCISKA ZE KTOS WIECEJ OD CIEBIE UMIE.ZAMIAST KOGOS OBRAZAC ZACZNIJ LICZYC BARANY BO NIC INNEGONIE POTRAFISZ

 • Gość pisze:

  Dość młodego Krawczyka, pognac do porządnej
  Roboty, niech pracuje na alimenty dla swojego syna.

 • Gośćela pisze:

  Weź się dzieckiem zajmni a nie rób z siebie głupka cały czas czymś się chwalisz a co to kogo obchodzi co ty robisz chcesz być popularny ale ci to nie wychodzi daleko ci do tego może my też się byle czym pochwalić powinniśmy może będziemy popularni .