Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

Zdjęcie (1) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[1/8] Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Zdjęcie (2) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[2/8] Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Zdjęcie (3) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[3/8] Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Zdjęcie (4) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[4/8] Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Zdjęcie (5) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[5/8] Krzysztof Krawczyk z synem

Zdjęcie (6) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[6/8] Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Zdjęcie (7) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[7/8] Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Zdjęcie (8) Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

[8/8] Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Komentarze

 • Gość pisze:

  KOMENTARZ

 • gość niania pisze:

  Czy ta kobieta jest -katoliczka /EWUNIA/? Boze kdzie jestes jak mozna takich ludzi szanowac -okropna baba ta cala Ewunia niech placze po zmarlym i nad soba ,ze jest taka wredna ,zachlanna, bez serca dla innych . Jak mozna tak traktowac dziecko osoby ktora kochaka chodzi o KRAWCZYKA JUNIORA- falszywa milosc ,kochala jego majatek ? JAK MOZE SPOKOJNIE SPAC ,CHYBA CHLOPAK NIE KLAMIE. MYSLA ZE PANBOG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY KARMA WRACA

  • Gość pisze:

   A kto ma mu posprzątać,47 lat facet i zachowuje się jak mały chłoptaś

  • Ver pisze:

   Niech pani się nie podnieca półprawdą, bo jest jeszcze druga strona, wypowiedzi ex żony itd., nieróbstwo juniora i żerowaniu na sławie ojca. A najlepiej nie krytykować cudzych rodzin, tylko przyjrzeć się własnej

 • Ghost pisze:

  Wzią Szczepawke i odszedł czcił SZATANA I ZTYM SIĘ NIE KRYŁ! ELOTY I GLOBALIŚCI KOCHAJA NASZE DZIEC!( ANDROCHROM)

 • Ania pisze:

  Nikt nie zna prawdy, po co to się wypowiadać na ten temat, może Junior nie był najlepszym synem, może przysparzał wiele problemów i Ojciec miał dosyć i Juniora wydziedziczył. Ciężko ocenić sytuację.

  • Gość pisze:

   Masz racje

  • Beata pisze:

   Dokładnie, nikomu nic do tego, całą prawdę zna tylko rodzina…A ludzie lubią grzebać w życiu i portfelach innych. Pozdrawiam

 • Gość zołza pisze:

  Jesteś głupia tempa dzida nic ująć nic dodać

 • Gość pisze:

  Dzieci są najważniejsze, jak dla mnie
  Co by nie było zawsze mogą na mnie liczyć bo różnie bywa wiem to po sobie

 • Kobieta Matka Wdowa pisze:

  Brak słów. Taki Wielki piosenkarz Krzysztof Krawczyk, nie miał serca dla włąsnego dziecka!!! zniszczył mu zycie i zdrowie!!!! To co zrobiła żona Krawczyka jest podłe i wielce naganne!!!Odsunęła syna od Ojca!!! Zniszczyła ich relacje!!!Nie pozwliła by syn pożegnał Ojca!!! Nie pozwoliła by stał przy trumnie!!!Podłą Kobieta!!!

  • Gość pisze:

   Cały ten Krawczyk to jedna wielka patola. Aborter kilkorga dzieci, więc chyba to nie miało empatii za grosz.

  • Gość pisze:

   A może te złe relacje były odpowiedzią na poczynania Juniora kilkanaście lat temu. Jest reportarz na YT z 2006 r. w którym żona Juniora opowiadała jak ją strasznie bił, jak już nie mogła wstać , to chodził po jej ciele, że mają synka wtedy jeszcze maleńkiego Bartusia, z którym musiala uciekać do Domu Samotnej Matki.