Krzysztof Krawczyk junior rozkręca wokalną karierę. Nagrał nową piosenkę i teledysk! To utwór ze specjalną dedykacją

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior po śmierci ojca nagrał dla niego piosenkę. Teraz pokusił się o kolejny utwór. Tabloid zdradził datę wielkiej premiery. Komu ją zadedykował?

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minął już ponad rok. Wielu fanów nadal nie może się pogodzić z tak nagłym odejściem muzyka. Zaledwie na kilka dni przed tym jak przekazano smutną wiadomość, zapewniał, że czuje się lepiej. Dopiero po tym, jak zmarł, na jaw wyszło, jakie relacje łączyły go z jedynym synem. Krzysztof junior jest owocem miłości piosenkarza i jego drugiej żony – Haliny Żytkowiak. Po rozstaniu chłopiec trafił pod opiekę ojca. Razem wrócili z USA do Polski, jednak jego wychowaniem zajęła się matka wokalisty. Trzecia żona artysty, Ewa i junior nigdy nie darzyli się szczególną sympatią i od wielu lat są w konflikcie.

Teraz spotykają się w sądzie w sprawie spadku po Krawczyku, który w całości zapisał on żonie. Wiadomo, że jedynak żyje w skrajnie złych warunkach i nie ma własnego mieszkania. O lokal socjalny stara się już od wielu lat.

Krzysztof Krawczyk junior nagrywa nową piosenkę i teledysk

Od wielu lat wsparciem dla syna Krawczyka jest Krzysztof Cwynar. Kompozytor wziął go pod swoje skrzydła i pomaga załatwiać wszelkie sprawy urzędowe związane z mieszkaniem socjalnym. Wsparcie okazał mu także członek zespołu Trubadurzy i przyjaciel jego ojca, czyli Marian Lichtman. To on też rozkręca jego muzyczną karierę. Po śmierci ojca Krzysztof nagrał pierwszą zadedykowaną zmarłemu muzykowi piosenkę.

Teraz przyszła pora na kolejny utwór, a także teledysk do niego. Tym razem stworzył coś w hołdzie swojej mamie, Halinie Żytkowiak. W tym roku mija 11 lat od jej śmierci.

Krzysztof nagrał niedawno piosenkę dla taty. Ja napisałem dla niego utwór „Tato”, a potem „Dziękuję bardzo” i teraz przyszedł czas na nagranie piosenki „Mamo” na rocznicę śmierci jego mamy Haliny Żytkowiak. Mogę powiedzieć, że Krzysio się pięknie rozwija – skomentował w Fakcie Marian Lichtman.

Teledysk do utworu miał powstać na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, a utwór ma mieć swoją premierę 26 maja w Dzień Matki. Poniżej przypominamy piosenkę Tato, którą junior nagrał dla Krzysztofa Krawczyka.


Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk Junior jako Trubadur

Krzysztof Krawczyk Junior jako Trubadur

Krzysztof Krawczyk Junior i Marian Lichtman

Krzysztof Krawczyk Junior i Marian Lichtman

Komentarze

 • Gośćhmm pisze:

  Skoro niepełnosprawny, to niech nie pokazuje swojej parszywej facjaty i nie straszy ludzi. Ale skoro pokazuje łysol szkaradną gębę, to stał się osobą medialną i w związku z tym można o nim pisać co tylko się chce.

 • Gość pisze:

  ciekawe kiedy ktos zglosi w koncu do prokuratury ten hejt stosowany publicznie na chorym czlowieku synu KK! pisze to jedna, gora kilka osob z otoczenia KK zapewne, ale ciagle te same oszczerstwa, ktore z pewnoscia po przeczytaniu narazaja chorego na kolejny atak padaczki, czyli bezposrednie zagrozenie zycia!! ile jeszcze takie osoby beda to robic zupelnie bezkarnie?

 • Gośćli pisze:

  Żytkowiakowa synalkiem łysym się nie interesowała, ani lysol nią też. Te słowa co łysol śpiewa to jest hołd lechmenela dla kochanki żytkowiakowej, głosem wspólnego wypierdka.

 • dxc pisze:

  co za szczur,smierdziel i dno !

 • Gośćjd pisze:

  Jak żyła matka to nie chciał się z nią spotkać a teraz „śpiewa ” dla niej i ojca piosenki .Dla mnie jest to lans na nazwisku.

 • Gośćcd pisze:

  Ale z niego wstrętna karykatura a fujj

 • martencja pisze:

  Ewidentnie ten chłopak jest synem Lichtmana. Zobaczcie, że są identyczni. Lichtman o tym wie i ciągnie dla juniora jak najwięcej kasy. Dlaczego Krzysztof tego nie zauważył, dlaczego nie zrobił testów genetycznych?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×