Krzysztof Krawczyk junior jest zakochany. Pochwalił się zdjęciami z partnerką. Urlop spędzają nad morzem

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior jest zakochany. Syn wokalisty, pochwalił się zdjęciami z ukochaną. Razem wybrali się nad morze. Zobaczcie, z kim się spotyka.

Krzysztof Krawczyk junior ostatnio przechodził bardzo ciężkie chwile. Syn zmarłego wokalisty, po tym jak odszedł jego ojciec, zaczął ujawniać kulisy rodzinnego konfliktu. Wiadomo, że od wielu już lat nie dogadywał się ze swoją macochą Ewą i miał bardzo ograniczony kontakt z ojcem.

Niepełnosprawny 47-latek stał się bohaterem reportażu magazynu interwencyjnego Uwaga!. Przed kamerą TVN pokazał warunki, w jakich żyje i opowiedział o biedzie, z jaką się zmaga. Zdradził, że od lat jest ofiarą przemocy domowej ze strony rodziny, z którą mieszka.

Po pogrzebie na jaw wyszły także kwestie dotyczące spadku. Krzysztof Krawczyk nie ujął syna w testamencie. Teraz mężczyzna, który korzysta z usług prawników, chce uzyskać od macochy chociaż zachowek. Wiadomo, że syn wokalisty nagrał jedną z rozmów z Ewą Krawczyk, w której stanowczo starała się ona przekonać go do zmiany zdania w sprawie spadku.

Twoja decyzja, Krzysiu. Czy chcesz się pier… z panią mecenas i dalej klepać biedę, czy chcesz mojej pomocy, która jest – brzmi fragment nagrania.

Krzysztof Krawczyk junior jest zakochany

Syn Krzysztofa Krawczyka nie miał łatwego życia. Po rozwodzie rodziców miał znikomy kontakt z matką. Od wypadku samochodowego, który przeżył z ojcem jako młody chłopak, cierpi na padaczkę. Finansowo nie wiodło mu się najlepiej. Teraz jednak wydaje się, że w końcu uśmiechnęło się do niego szczęście.

Na żywo podaje, że Krzysztof jest zakochany, a miłość odnalazł u boku Kasi, którą spotkał w łódzkim Centrum Integracji:

Ukochana wiernie towarzyszyła mu w sądzie, bywa z nim podczas koncertów z piosenkami taty, które daje na ulicy. Ona też robi zdjęcia i filmiki, jakie potem trafiają do sieci. Krzysztof ze względu na chorobę nie może prowadzić auta. Kasia ma prawo jazdy i służy pomocą, gdy trzeba gdzieś jechać – czytamy w tygodniku.

Tygodnik zdradza również, że para planuje razem zamieszkać, gdy tylko ureguluje się sprawa testamentu Krzysztofie Krawczyka. Zakochany 47-latek swoim szczęściem pochwalił się na Facebooku, gdzie opublikował kilka zdjęć z ukochaną.

Zakochani mają za sobą wspólny wypad do Ustki. Wybrali się na Ogólnopolskie Konfrontacje Artystyczne Niepełnosprawnych.


Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×