Krzysztof Cwynar podupadł na zdrowiu. To, co zrobił dla niego syn Krawczyka, świadczy o jego wielkim sercu

Krzysztof Cwynar ma poważne problemy zdrowotne. W tej sytuacji wspiera go Krzysztof Krawczyk junior. Co łączy obu mężczyzn?

Krzysztof Igor Krawczyk, jedyny biologiczny syn Krzysztofa Krawczyka, stał się szerzej znany już po śmierci swojego ojca – legendarnego artysty polskich i światowych estrad. Krzysztof młodszy toczy teraz walkę sądową o spadek po ojcuEwą Krawczyk. Zaskarbił sobie tym sympatię części fanów twórczości taty. Junior robi to nie tylko dla siebie, ale także dla syna.

Muszę walczyć [o pieniądze] dla siebie i dla mojego syna Bartka, który ma już 15 lat. Mam rentę, która wynosi niewiele ponad 1000 złotych, nie mam nawet mieszkania, a on wymaga rehabilitacji. Przez ostatnie lata alimenty na niego płacił mój tata, bo ja nie dawałem sobie z tym rady. To chyba wystarczające powody, żeby walczyć o sprawiedliwość –  wyjaśnił.

Ostatnio na temat testamentu Krawczyka wypowiedziała się Grażyna Krawczyk, czyli pierwsza żona gwiazdora:

To niemożliwe, żeby Krzysztof pominął swoje dziecko w testamencie. Każdy, kto go znał, to potwierdzi, nie tylko ja. Powiem coś, co jest straszne, ale muszę: kiedy Halina dowiedziała się o wypadku, w którym tak strasznie ucierpiał jej syn, oświadczyła mu tak: to się stało z twojej winy, ty masz się teraz tym dzieckiem opiekować. Krzysiek zrozumiał wtedy, że został z tym sam, miał straszne wyrzuty sumienia i pracował z myślą o przyszłości tego dziecka, bo matka została w USA.

Uderzyła przy tym w Ewę. Powiedziała:

Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma?

Jedną z osób, która w ostatnim czasie wyciągnęła rękę do Krzysztofa Igora, był Krzysztof Cwynar, piosenkarz i kompozytor, który teraz sam popadł w poważne problemy. Więcej o nich napisał tygodnik Na żywo.

Krzystof Krawczyk junior wspiera Cwynara. Jak wygląda ich relacja?

Cwynar i Krzysztof Igor znają się od lat. Ten pierwszy wielokrotnie okazywał wsparcie temu drugiemu. Organizował dla niego zbiórki, gdy ten nie miał pieniędzy na leki. Pomagał mu też w pozyskaniu mieszkania komunalnego. W ostatnim czasie kompozytor zabrał głos w sprawie konfliktu Krzysztofa młodszego o spadek. Powiedział:

Jestem spokojny o Krzysia, bo już wiem, że otaczają go dobrzy ludzie. Dołączę do nich, kiedy wyzdrowieję.

Tutaj należy przypomnieć to, że Cwynar mierzy się ze zmianami nowotworowymi w płucach, które w ostatnim czasie się odnowiły. We wrześniu, gdy jego stan się poprawił, znów zaczął pomagać Krzysztofowi Igorowi. Wspólnie zorganizowali koncert w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Młody muzyk przyznał wtedy, że Cwynar jest dla niego „jak ojciec”. To wiele mówi o ich relacji.

Krzysztof Igor nie zapomniał o swoim przyjacielu i mentorze. Jest przy nim teraz, kiedy Cwynar przeszedł operację oka, konkretnie usunięcie zaćmy – podaje Na żywo.

Oko jeszcze nie pracuje na pełnych obrotach, ale wszystko wraca do normy – przekonuje menadżer kompozytora w rozmowie z dziennikarzami Na żywo.

Jak widać, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Krzysztof Igor i Cwynar pokazali, że ich relacja nie tylko jest trwała, ale również bardzo zażyła. Trzymamy kciuki za obu panów!


Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk Junior

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wygląda , że ktoś chce zbić kasę na tym chorym chłopaku

  • matka pisze:

   Sledze losy syna muzyka i nie mogę uwierzyć, że można tak potraktować własne dziecko. Po jego ostatniej żonie nie można chyba się spodziewać dobrych odruchów. Gdyby szanowała pamięć męża nie powinna zapomnieć o jego synu. Wygląda na to, że wszystko „ułożyła” po swojemu..

 • Teresa pisze:

  Boze daj im sprawiedliwosc

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×