Szukaj

Czy oni powariowali? Cena płyty Krzysztofa Krawczyka ekstremalnie wzrosła. Empik tłumaczy się z nagłej podwyżki

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. W ciągu ostatnich kilku dniu odnotowano znaczny wzrost ceny, za którą można nabyć jego ostatnią płytę. Popularna sieciówka tłumaczy się z wysokiej podwyżki. 

Krzysztof Krawczyk nie żyje. O śmierci muzyka poinformował jego menadżer Andrzej Kosmala. Pod postem, który pojawił się w sieci, opublikowano tysiące kondolencji. Legendę estrady natychmiast zaczęli wspominać przyjaciele z show-biznesu. Instagram zalała fala czarno-białych zdjęć i wpisów pełnych wielkiego żalu. Kilka zdań zmarłemu artyście poświęcił także Andrzej Duda.

Wykonawca przeboju Parostatek cieszył się ogromną sympatią wśród fanów, a wielu z nich nadal nie może uwierzyć w to, co się stało. Chociaż kilka dni wcześniej opuścił on szpital po wygranej walce z koronawirusem, to nikt nie spodziewał się, że może wydarzyć się coś złego.

W środę podano szczegóły pogrzebu. Wiadomo, że zostanie on pochowany 10 kwietnia, a ceremonię pożegnalną będzie transmitowało TVP. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 12.00 w archikatedrze w Łodzi, skąd ciało zmarłego zostanie odprowadzone na cmentarz w Grotnikach.

Cena płyty Krzysztofa Krawczyka gwałtownie wzrosła

Nagła śmierć Krawczyka spowodowała, że w sieci internauci masowo zaczęli wyszukiwać informacji na jego temat. Fani chcieli znać przyczyny śmierci oraz poznać szczegóły pochówku. Ogromnie wzrosło także zainteresowanie pamiątkami po zmarłym artyście. Sporo osób chciałaby mieć po nim wspomnienia w postaci płyty czy książki biograficznej, którą wydał.

Okazuje się, że od śmierci muzyka minęło zaledwie kilka dni, a sklepy już zaczęły podnosić ceny. W Empiku ostatnią płytę Krawczyka Horyzont można było kupić za 69 zł. Obecnie jej cena wzrosła aż o 100 zł.

Cena płyty Krzystzofa Krawczyka po śmierci

Cena płyty Krzystzofa Krawczyka po śmierci

Po śmierci artysty odnotowano znaczny wzrost sprzedaży, jednak sieć nagłe podniesienie ceny tłumaczy „zewnętrznym dostawcą”. Wzrosła również cena autobiografii Życie jak wino, którą stworzył z Andrzejem Kosmalą.

Portal superbiz.se.pl za pośrednictwem Facebooka skontaktował się z przedstawicielami Empiku. W odpowiedzi otrzymał wiadomość, że rozbieżność cen jest normalnym zjawiskiem, a w niektórych sklepach produkt jest dostępny w cenie 89,99 zł.

Po wyjaśnieniach Empiku na chwilę zniknęła możliwość zakupu płyty Krawczyka przez stronę internetową. Obecnie krążek znowu można dostać w regularnej cenie 41,99 złotych.


Cena płyty Krzystzofa Krawczyka po śmierci

Cena płyty Krzystzofa Krawczyka po śmierci

Cena płyty Krzystzofa Krawczyka po śmierci

Cena płyty Krzystzofa Krawczyka po śmierci

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×