Szukaj

Jarosław Bieniuk opłakuje śmierć Krzysztofa Kowalewskiego. Opublikował zdjęcie aktora z Anną Przybylską. Już przeszło do historii

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk opłakuje śmierć Krzysztofa Kowalewskiego. Wyraził żal, publikując zdjęcie aktora, na którym jest też Anna Przybylska.

W sobotę, 6 lutego, media obiegły smutne wieści o śmierci wybitnego aktora, Krzysztofa Kowalewskiego. Informację o śmierci aktora, któremu popularność przyniosły role w produkcjach takich jak m.in. Miś czy Daleko od noszy, przekazał jako pierwszy na Facebooku Jan Hartman. Aktor miał 83 lata.

Przez długi czas swojej kariery, zetknął się z wieloma aktorami, artystami. Dzisiaj w social mediach wielu z nich pojawiły się posty, w których wspominają wybitnego kolegę.

Jarosław Bieniuk wyraził żal po śmierci Krzysztofa Kowalewskiego

Odkąd media obiegły wieści o śmierci Kowalewskiego, w social mediach pojawiają się wspomnienia ludzi, którzy mieli z nim styczność w swoim życiu, czy pracy. Między innymi pięknym wpisem pożegnał go Borys Szyc.

Krzyś. Krzysio. Krzysiulek. Najukochańszy, najmilszy człowiek na ziemi. Cudny kumpel mimo różnicy lat. Nigdy nie oceniał, nie przekreślał. Kochał i był kochany. Przez wszystkich. Jest mi potwornie przykro. Chciałbym Cię jeszcze raz przytulić. Gonić się z Tobą po teatrze. Dziękuję, że byłeś i pokazałeś mi tyle rzeczy. Agnieszka kochamy Cię i jesteśmy dla Ciebie. Bargiełowski już na pewno ucieka w niebie przed Tobą! Do zobaczenia kiedyś… #krzysztofkowalewski #miłość #rip.

Anna Przybylska w komedii Daleko od noszy grała w latach 2003–2011. To na planie tej właśnie produkcji zetknęła się z Krzysztofem Kowalewskim. Ona zagrała śliczną doktor Karinkę, a on ordynatora oddziału Romana Łubicza.

Jarosław Bieniuk nie mógł nie wspomnieć w swoich social mediach o smutnym wydarzeniu, jakim jest śmierć aktora, który przez tyle lat spotykał się na planie z jego ukochaną. Na Instastory byłego piłkarza pojawiło się zdjęcie z planu serialu. Widzimy na nim całą ekipę. Wśród aktorów jest Ania oraz zmarły dzisiaj Krzysztof Kowalewski. Na fotografii pojawiła się emotikona wyrażająca żal. Ta fotografia już przeszła do historii seriali.

 


Jarosław Bieniuk wyraził żal po śmierci Krzysztofa Kowalewskiego

Jarosław Bieniuk wyraził żal po śmierci Krzysztofa Kowalewskiego

Borys Szyc żegna Krzysztofa Kowalewskiego

Borys Szyc żegna Krzysztofa Kowalewskiego

Krzysztof Kowalewski z córką

Krzysztof Kowalewski z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×