Szukaj

43-letni prezenter zostanie ojcem! Wielka radość w polskim show-biznesie

Krzysztof Jankowski Jankes

Krzysztof Jankowski Jankes

Wielka radość na Instagramie. Plejada gwiazd gratuluje prezenterowi ciąży partnerki. Już wkrótce zostanie ojcem.

Baby boom trwa w najlepsze. Dopiero co Monika Mrozowska urodziła syna, a już media obiegła kolejna wspaniała wiadomość. Tym razem przekazał ją prezenter Radia ESKA.

Jankes zostanie ojcem. Partnerka Krzysztofa Jankowskiego w ciąży

43-letni Krzysztof Jankowski każdego dnia zaraża pozytywną energią i dobrym humorem, ale dziś ma szczególny powód do świętowania – Jankes zostanie ojcem! Radosną nowiną ze światem podzielił się za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikował bardzo romantyczne zdjęcie ze swoją ciężarną partnerką, pr menadżerem – Kasią Borkowską, z którą zaręczył się w maju 2019.

Kadr przedstawia cień sylwetki Jankesa i jego narzeczonej. Para została sfotografowana podczas pocałunku. Widać też różę i krągłości przyszłej mamy.

W swoim życiu sporo mówię, ale tak ważnej sprawy jeszcze nie ogłaszałem! ZOSTANĘ TATĄ i rozczula mnie to absolutnie – napisał, dodając hasztagi: „tylko nas troje” i „Jimmy”.

Przyszła mama udostępniła tę samą fotografię. W opisie zdradziła, że wybór daty ogłoszenia ciąży nie jest przypadkowy. 20 stycznia są jej urodziny, zatem powód do świętowania jest podwójny:

Najpiękniejsze urodziny ze zdwojoną mocą – napisała, dołączając te same hasztagi, co jej partner.

W komentarzach nie brakuje gratulacji od znanych przyjaciół Jankesa. Dziesiątki gwiazd cieszy się razem z Jankesem, wśród nich są: Margaret, Kasia Dziurska, Stanisław Karpiel-Bułecka, Grzegorz Hyży, Gromee, Olivier Janiak, Zosia Zborowska, Daria Zawiałow, Paulina Krupińska, Marta Manowska, Rafał Maserak i wielu innych.

My również gratulujemy i czekamy na narodziny Kuby.

Kim jest Jankes?

Jankes, a tak naprawdę Krzysztof Jankowski, urodził się 17 stycznia 1978 roku w Drezdenku. Ma 190 cm wzrostu. Swoją radiową przygodę rozpoczął od odbierania telefonów w czasie listy przebojów w lokalnej stacji w Gorzowie. Szybko został zauważony przez konkurencję. Dołączył do ekipy Radia ESKA w Gorzowie. W swojej karierze prowadził także program Jajecznica ala Jankowski w ESCE Śląsk. W przeszłości był również prowadzącym ImprESKI.


Jankes z ciężarną partnerką

Jankes z ciężarną partnerką

Jankes z partnerką

Jankes z partnerką

Jankes – ELLE Men, jesień 2019

Jankes – ELLE Men, jesień 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×