Szukaj

Jasnowidz przewidział dalszy ciąg Strajku Kobiet. Za chwilę dojdzie do przykrych scen. To naprawdę jest wojna

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję tego, co wydarzy się w ciągu kilki najbliższych dni. Jego słowa o Strajku Kobiet nie brzmią zbyt optymistycznie. Co powiedział?

Wydarzenia ostatnich dni i zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej spotkało się z ogromnym sprzeciwem wśród większości kobiet w Polsce. Postanowiły one tłumnie wyjść na ulice, by walczyć o swoje prawa. Tę sprawę aktualnie szeroko komentują wszystkie media. Telewizja transmituje protesty, a social media zalewa fala postów, które wyrażają ostry sprzeciw przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

Znani i lubiani bardzo tłumnie wspierają Polki nie tylko swoimi wpisami, ale także uczestnictwem w pochodach. Konflikt w kraju cały czas przybiera na sile i wydaje się, że zbyt szybko to się nie zmieni. Znany jasnowidz miał wizję tego, co wydarzy się w Polsce w najbliższych dniach.

Krzysztof Jackowski o Strajku Kobiet. Jasnowidz miał wizję

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który swego czasu zasłynął ze współpracy z policją i udziału w programie Eksperyment jasnowidz, który był emitowany przez Telewizję Polsat. Mężczyzna już kilkukrotnie pomógł funkcjonariuszom w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Od jakiegoś czasu prowadzi on własny kanał na YouTube, na którym dzieli się swoimi wizjami.

W jednym z ostatnio opublikowanych filmików Jackowski postanowił powiedzieć, co wydarzy się w Polsce w związku ze Strajkiem Kobiet. Jego słowa mogą bardzo zaniepokoić.

To, co teraz się dzieje i mamy w teraz powód do wielu rzeczy, które się na pewno zaczynają dziać. Drodzy państwo, skoro coś takiego się wydarzyło, to ja mam bardzo wielkie obawy, logiczne obawy o to, że sytuacja staje się bardzo poważna i, że właśnie ten okres listopada i grudnia jest jak najbardziej na rzeczy. Od samego początku, jak to się wszystko zaczęło, mówiłem o listopadzie. Czułem wojsko na ulicach, to już zaczyna mieć miejsce. No i powód, który jest jak na tacy podany w tej chwili. Co będzie jeszcze?

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że największy kryzys w naszym kraju będzie miał miejsce już w listopadzie. To właśnie wtedy na ulicach ma się pojawić wojsko. Zdradził też, że jego zdaniem wybory prezydenckie w USA ponownie wygra Donald Tramp.

Myślę, że bardzo wiele rzeczy rozegra się w okresie listopada i grudnia. Być może ważny jest też moment wyborów w Stanach Zjednoczonych, które moim zdaniem wygra Donald Trump. Od tych wyborów bardzo wiele będzie zależało. Być może od tych wyborów coś się na świecie bardzo poważnego zacznie. Mamy prawie listopad. Mówiłem: będzie wojsko na ulicach. Wojska będzie dużo i kiedy pokaże się wojsko na ulicach, co już ma miejsce, wtedy restrykcje się bardzo mocno zaostrzą, ale te restrykcje będą od nas też bardziej egzekwowane. To jest wszystko skrzętnie zaplanowane.

Jackowski twierdzi, że w kraju będzie dochodziło do bójek. Według niego ma dojść do pobicia policjantów przez uczestników marszu. Niewykluczone, że na ulicach poleje się krew.

Dojrzejcie do rękoczynów, do dotkliwego pobicia. To policjanci będą pobici. To będzie prowokacja, wywołana do jakiegoś celu.

Niestety nowa przepowiednia jasnowidza jest mało optymistyczna. Miejmy nadzieję, że tym razem jego wizja się nie sprawdzi.


Strajk Kobiet

Strajk Kobiet

Strajk Kobiet

Strajk Kobiet

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×