Szukaj

Niepokojąca wizja Jackowskiego. Polska pójdzie w ślady Europy. To będzie duży błąd

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski na YouTube podzielił się kolejną wizją dotyczącą najbliższych tygodni. Nie są to optymistyczne słowa.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Angażuje się w poszukiwania osób zaginionych, a także dzieli się swoimi przeczuciami na temat przyszłości. Kilka jego wizji się spełniło. To on przewidział m.in. trzęsienie ziemi w Japonii, a także kryzys imigracyjny.

Krzysztof Jackowski na temat pandemii koronawirusa. Co przewidział?

Jackowski od jakiegoś czasu komentuje pandemię koronawirusa. Na początku grudnia poruszył temat szczepionek, miesiąc później powiedział, że na świecie wydarzy się coś znacznie gorszego niż COVID-19. Podkreślał, że w jego ocenie „na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją„:

Nie wiem dlaczego, ale to coś, co może się na świecie wydarzyć, może się wydarzyć szybko, teraz, lub zostanie to odłożone w czasie, ale nie na długo. Miesiąc, dwa, może trzy. Jak gdyby dwa terminy czasu „W”. Widzę taką scenę: widzę telewizor i w nim stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień. I ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat – mówił Jackowski.

Jasnowidz w czwartkowy wieczór podzielił się kolejnymi przeczuciami, które na YouTube zatytułował: „Wizja luty live 2021”. Podczas transmisji prowadzonej na żywo powiedział, że zakłada, że w najbliższym czasie problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji:

Mam odczucie, że do czasu aż stanie się wiosna, stanie się ciepło, problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Ona przyjdzie do nas z zewnątrz. Nagle to się wszystko z powrotem zacznie uaktywniać. Rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji, która jest już niestabilna od roku czasu

Krzysztof Jackowski dodał, że zapanują radykalne restrykcje, być może z określeniem prawnych obostrzeń. Polska pójdzie w ślady Europy, co będzie dużym błędem:

To się rozbudzi nagle na nowo, poza Polską. I powstaną radykalne restrykcje. Być może z określeniem prawnych obostrzeń. Mimo że w Polsce nie będziemy widzieli efektów nawrotu zarazy, to i tak nasz kraj zrobi te obostrzenia, wtedy kiedy w Europie coś wybuchnie.

Wizjoner z Człuchowa ujawnił, że dzieci wrócą do szkół. Nauka stacjonarna długo jednak nie potrwa:

Szkoły – będzie decyzja, że młodzież wróci do szkół. Niewiele już tego roku szkolnego roku zostało. I wtedy właśnie, kiedy młodzież wróci do szkół, być może za dwa, trzy tygodnie, raptem wszystko zamrze. A nasz kraj zrobi restrykcje, jakby to się tyczyło naszego kraju.

 

Na ten moment przeczucia Jasnowidza obejrzało już prawie 100 tysięcy odbiorców. Myślicie, że się sprawdzą?


Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×