Szukaj

Krzysztof Jackowski ujawnił wysokość swojego majątku. Zdradził też, gdzie ulokował cały kapitał

Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Krzysztof Jackowski w najnowszym nagraniu, które znalazło się na jego kanale, zdradził, jakie posiada oszczędności. Powiedział także, gdzie ulokował zgromadzony majątek.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Od wielu lat współpracuje z policją podczas rozwiązywania różnych kryminalnych zagadek. Śledczy często zgłaszają się do niego o wsparcie podczas poszukiwania osób zaginionych. Wiele razy jego sugestie naprowadziły ich na dobry trop w sprawie. Pochodzący z Człuchowa wizjoner trafnie przewidział wiele zdarzeń, które miały miejsc w Polsce i na świecie. Już wcześniej mówił między innymi o zawaleniu się hali na Śląsku, czy trzęsieniu ziemi w Japonii. Jackowski od samego początku twierdził także, że wybory prezydenckie w 2020 roku ponownie wygra Andrzej Duda.

Jasnowidz od dawna prowadzi kanał na YouTube, na którym publikuje swoje najnowsze przeczucia. Od początku pandemii stał się jeszcze bardziej aktywny. Regularnie nagrywa kolejne filmy, podczas których mówi wiele o tym co w najbliższych tygodniach wydarzy się w naszym kraju. Kilkukrotnie nagrywał wizje o rządowych obostrzeniach i sytuacji związanej ze szczepieniami, która według podawanych przez niego informacji ma być bardzo chaotyczna.

Krzysztof Jackowski ujawnił wysokość swojego majątku

W ostatnich tygodniach Jackowski nie miał dla rodaków zbyt dobrych wiadomości. Wizje należały do tych bardziej mrocznych. Większość osób zagląda na jego kanał, by być na bieżąco z tym, co mówi o końcu pandemii i z nadzieją wyczekuje na kolejne nagranie i lepsze wieści. Niestety to, co mówi, nie napawa optymizmem. Według niego sytuacja w kraju nie ulegnie znacznej poprawie. Czekają nas bardzo ciężkie czasy.

Powiem coś więcej. Mam takie odczucie, już o tym mówiłem wcześniej, że na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją. Nie wiem dlaczego, ale to coś, co może się na świecie wydarzyć, może się wydarzyć szybko, teraz, lub zostanie to odłożone w czasie, ale nie na długo. Miesiąc, dwa, może trzy. Jak gdyby dwa terminy czasu „W”. Widzę taką scenę: widzę telewizor i w nim stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień. I ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat – mówił Jackowski.

W najnowszym filmiku jasnowidz zdradza, że jest przygotowany finansowo na to, co może się wydarzyć w najbliższym czasie. Zgromadził spore oszczędności, o których nieoczekiwanie powiedział na wizji.

Nie jestem człowiekiem zamożnym. Jednak trochę oszczędności mam – powiedział na nagraniu.

Swoje pieniądze postanowił ulokować w nieruchomościach, które są pewną lokatą kapitału. Okazało się, że stał się właścicielem ziemi położonej w okolicach Koszalina. Widzom wyjawił jej wartość.

Z VAT-em będzie się ceniła na 100 tysięcy i to są wartości, które chcę zabezpieczyć, więcej nie mam. Nawet jakbym miał rozłożyć namiot, kempingiem przyjadę, będę na swoim, a najważniejsze, że swoje pieniądze zabezpieczę.

Krzysztof Jackowski inwestuje w ziemię

Krzysztof Jackowski inwestuje w ziemię

Jackowski mądrze ulokował swoje pieniądze, dzięki czemu stał się właścicielem działki, która jest jego zabezpieczenie, na trudne czasy. Znajduje się w bardzo atrakcyjnej w Polsce lokalizacji, dlatego można się domyślać, że nie straci na wartości.


Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Krzysztof Jackowski o majątku

Krzysztof Jackowski o majątku

Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×