Szukaj

Jasnowidz o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina zwolniła Jackowskiego z tajemnicy. Co ujawnił?

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Woźniaka-Staraka

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Woźniaka-Staraka

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz, pomagał szukać Piotra Woźniaka-Staraka. Za co był odpowiedzialny i jak wyglądała jego praca nad tą sprawą? 

Krzysztof Jackowski, chociaż do niedawna milczał na ten temat, w piątek na swoim kanale na YouTube opowiedział o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego dopiero teraz? Przez długi czas obowiązywała go tajemnica, o zachowaniu, której prosiła rodzina zmarłego. Po czasie go jednak z niej zwolniono:

Rodzina jest na „tak”, niech pan opowie o tym, co pan zrobił w tej sprawie – przyznał jasnowidz.

Zobacz: Sebastian Kulczyk pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Już samo zdjęcie wyciska łzy

Krzysztof Jackowski pomagał w poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka

Jak to wszystko się zaczęło? Okazuje się, że do jasnowidza, trzy dobry przed odnalezieniem zwłok Woźniaka-Staraka,  zgłosiła się kobieta, która podawała się za bliską przyjaciółkę rodziny. To ona zwróciła się do Jackowskiego z prośbą o pomoc:

Trzy doby przed odnalezieniem zwłok tego pana otrzymałem telefon od pewnej kobiety, która jest bliską osobą związaną z rodziną osoby zaginionej. Ta pani zapytała się, czy podjąłbym się sprawy ustalenia, co stało się z tym człowiekiem. Zgodziłem się. – przyznał jasnowidz.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak kochał prędkość i adrenalinę. Znany muzyk pokazał, jak spędzali razem czas na jachcie

Następnie do Jackowskiego przyjechał mężczyzna związany z rodziną. Przekazał jasnowidzowi rzeczy zaginionego. Wizja pojawiła się niemal błyskawicznie: dotyczyła zarówno stanu Woźniaka-Staraka, jak i tego jak przebiegała sama tragedia. Krzysztof przyznał, że od razu wyczuł, że mężczyzna ma niewładne ręce. Już wtedy przeczuwał, że coś musiało go uderzyć albo on sam w coś się uderzył:

Potem w tej wizji skojarzyła mi się scena taka, że ta motorówka robiła łuk i stało się coś dziwnego, że ona zaczęła obracać się agresywnie wokół siebie. W tym momencie oni wypadli. Ja mam wrażenie, że ta młoda pani wypadła w tę stronę, a ten pan w tę stronę. Na nieszczęście tu gdzie on wypadł, ta łódź robiąc wokół siebie takie obroty, agresywne szła właśnie wirując w jego kierunku. To było najbardziej nieszczęśliwe w tym wszystkim, że ta łódź mogła tego pana staranować w jakiś sposób – mówił Jackowski.

To jednak dopiero początek. Mężczyzna wskazał też prawdopodobne miejsce, w którym znajdowało się ciało mężczyzny. Nurkowie nic nie znaleźli. Jackowski spróbował więc jeszcze raz. Wskazał kolejne dwa miejsca. Podobno pierwsze okazało się kluczowe, a nurkom udało się odnaleźć ciało Piotra.

Zobacz: Zosia Ślotała wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. To on zorganizował jej zaręczyny-niespodziankę


Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

PicMonkey Collage

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×