Szukaj

Jasnowidz przewidział wakacyjne problemy Marty Manowskiej. Gwiazda jest w potrzasku

Marta Manowska wybrała się na wakacje, które z pewnością zapamięta na długo. Problem, z którym musi się mierzyć, już dawno przewidział najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. 

Krzysztof Jackowski i Marta Manowska

Krzysztof Jackowski, to jeden z popularniejszych polskich jasnowidzów, który nie tylko zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych, ale także co jakiś próbuje przewidywać przyszłość. Jego wizje często są trafione – przepowiedział trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny, a także zawalenie się hali na Śląsku.

Krzysztof Jackowski przewidział koronawirusa

Okazuje się, że już pięć lat temu przewidział, że na świecie pojawi się koronawirus, wirus pochodzący z miasta Wuhan w środkowych Chinach. W ostatnich dniach rośnie w siłę i dociera do różnych krajów na całym świecie. Najnowsze dane wskazują ponad 9,8 tys. potwierdzonych przypadków. Zmarło przynajmniej 213 osób.

Jasnowidz z Człuchowa przewidział, że ludzie w Polsce będą bać się oddychać. Jak wyjawił w rozmowie z Super Expressem, dopiero niedawno o całej sytuacji przypomnieli mu kontaktujący się z nim ludzie:

To było kilka lat temu i szczerze mówiąc, zapomniałem już o tym dziwnym odczuciu. (…)Widziałem, że powietrze będzie budziło lęk – mówi jasnowidz.

Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę

Krzysztof Jackowski

Czy wirus się rozprzestrzeni? A może uda się nad nim szybko zapanować? Odpowiedzi na te pytania, Jackowski próbował znaleźć ostatnio, podczas transmisji na żywo na YouTube. Zamiast tej informacji zobaczył coś, co sprawiło, że w jego oczach pojawiły się łzy. Przewidział, że dojdzie do zamachu na dużego polityka:

Zamach na dużego polityka. Gdzieś jest szykowany zamach polityczny, zamach na dużego polityka. To wstrząśnie światem – powiedział przerażony Jackowski.

Na którego? Tego jasnowidz wyjawić nie chciał. W jego opinii tragedia, która się wydarzy, będzie poważniejsza niż koronawirus i z pewnością wstrząśnie ona światem.

Marta Manowska w strefie zagrożenia koronawirusem

Czy wizja Jackowskiego tym razem będzie trafiona? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że w strefie zagrożenia koronawirusem jest Marta Manowska. Wirus opanowuje bowiem Indochiny, gdzie gwiazda TVP wybrała się na odpoczynek. Niedawno pieszo przekroczyła granicę między Tajlandią, a Malezją, dalej przemieszczała się do Singapuru skąd wróci do Europy.

Marta Manowska na wakacjach porusza się w masce

Marta Manowska na wakacjach porusza się w masce

Dziennikarka porusza się w masce, która uchronić ma ją przed zarażeniem. Z pewnością zanim wróci do swojego mieszkania, na lotnisku przejdzie szereg badań, które będą miały wykluczyć niebezpieczeństwo.

Zobacz także: Przewidział katastrofę smoleńską i Brexit. Ile kosztuje wizyta u najlepszego jasnowidza w Polsce?


Marta Manowska na wakacjach porusza się w masce

Marta Manowska na wakacjach porusza się w masce

Marta Manowska – Sanatorium miłości 2, prezentacja uczestników

Marta Manowska – Sanatorium miłości 2, prezentacja uczestników

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×