Szukaj

Zwycięzca The Voice of Poland wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci. Panna młoda zachwyca kreacją

The Voice of Poland

The Voice of Poland

Kilku tygodni temu z wielkim opóźnieniem rozpoczął się sezon ślubów. Sakramentalne tak w miniony piątek powiedział zwycięzca The Voice of Poland. Dzisiaj zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci. 

Krzysztof Iwaneczko powalił swoim głosem wszystkich jurorów w 6. edycji programu The Voice of Poland. Był w grupie Marii Sadowskiej. Krzysztof, zaskoczony wygraną, nie krył wzruszenia. Zwycięstwo tak prestiżowego programu otworzyło mu drzwi do dalszej kariery. Wśród wielu nagród, tą najważniejszą, którą był kontakt z wytwórnią płytową. Dzięki temu mogliśmy usłyszeć wokalistę w jego własnym repertuarze. Tuż po programie laureat podjął bardzo odważną decyzję. Postanowił przekazać na aukcję charytatywną statuetkę, którą otrzymał za zwycięstwo.

Debiutancka płyta artysty Jestem w zeszłym roku zawojowała rynek muzyczny. Od czasu wygranej w show Dwójki Krzysztof regularnie koncertuje i sporo udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się z fanami kolejnymi informacjami dotyczącymi swoich zawodowych planów. Bardzo rzadko na jego profil trafiają newsy z życia prywatnego. Dzisiaj jednak postanowił zrobić wyjątek i pochwalić się z fanami swoim wielkim szczęściem.

Krzysztof Iwaneczko wziął ślub

W social mediach należących do artysty raczej próżno szukać informacji o tym jak wygląda jego codzienność. Wokalista bardzo chętnie dzieli się za to tym, jak rozwija się jego kariera. Dzisiaj rano postanowił zrobić swoim obserwatorom wielką niespodziankę. Artysta w miniony piątek powiedział sakramentalne tak, ale dopiero po kilku dniach pochwalił się w mediach szczęśliwą nowiną. Na profilu społecznościowym należącym do zwycięzcy The Voice of Poland pojawiło się jego ślubne zdjęcie.

Choć czuliśmy się w tym dniu najszczęśliwsi na świecie, to wiemy, że najpiękniejsze dopiero przed nami.

Zdjęcia z uroczystości pojawiły się także na profilu zespołu, który wystąpił podczas zabawy weselnej.

Dzisiaj gramy na wspaniałym weselu Krzysztofa i Pauliny Iwaneczko 😊

Opublikowany przez Bracia PL Piątek, 7 sierpnia 2020

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami.

  • Wszystkiego pięknego dla Was.
  • Gratuluję. Życzę dużo miłości.
  • Ogromne gratulacje.
  • Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Trzeba przyznać, że Krzysztof ma ogromne szczęście, bo jego żona to prawdziwa piękność. Sukienka w stylu księżniczki idealnie podkreśliła jej urodę. Wielowarstwowa kreacja uszyta z tiulu i koronek przywodzi na myśl księżniczki Disneya.

My oczywiście również przyłączamy się do tych słów i życzymy nowożeńcom wszystkiego dobrego.

 


Krzysztof Iwaneczko wziął ślub

Krzysztof Iwaneczko wziął ślub

Krzysztof Iwaneczko – Opole 2018, konferencja prasowa

Krzysztof Iwaneczko – Opole 2018, konferencja prasowa

Krzysztof Iwaneczko odda statuetkę na cele charytatywne

Krzysztof Iwaneczko odda statuetkę na cele charytatywne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×