Krzysztof Ibisz zażartował z narzeczonej i szybko zmienił zdanie. Nieźle zaszedł jej za skórę

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz zażartował na Instagramie ze swojej narzeczonej Joanny Kudzbalskiej. Szybko jednak postanowił edytować dodany przez siebie post. Jak zareagowała jego ukochana?

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy i prezenterów w Polsce. Od wielu lat już pracuje w show-biznesie i ma liczne grono fanów, które obserwuje poczynania ulubieńca w życiu zawodowym i prywatnym. Od dawna już współpracuje z telewizją Polsat, gdzie możemy oglądać go jako gospodarza najpopularniejszych programów. Prowadzący Taniec z Gwiazdami nie może też narzekać na nudę w życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu zaskoczył fanów informacją o zaręczynach. Prezenter ma na swoim koncie już dwa nieudane małżeństwa, które rozpadły się zaledwie po kilku latach. Z byłymi żonami łączą prezentera przyjacielskie stosunki i razem zgodnie wychowują swoich synów.

Na początku marca tego roku do prasy trafiła informacja o tym, że Krzysztof na nowo układa sobie życie. Wybranką 56-latka została o 27 lat młodsza uczestniczka programu Top Model.

Krzysztof Ibisz zażartował z narzeczonej i szybko zmienił zdanie

Krzysztof Ibisz spotyka się z Joanną Kudzbalską. Para jest już po zaręczynach, a ukochana szybko pochwaliła się w sieci zdjęciem pierścionka, który podarował jej prezenter. Nowina o związku w błyskawicznym tempie obiegła media, z czego narzeczeni nie byli bardzo zadowoleni.

Nie byliśmy zachwyceni. Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami, ale tak się stało i nic już z tym nie zrobimy – powiedział Krzysztof w rozmowie z Pomponikiem.

Para planuje wspólną przyszłość, a fani z zaciekawieniem przyglądają się relacji, która ich łączy. Ostatnia publikacja dziennikarza na Instagramie wywołała spore poruszenie. Krzysztof polecał jeden z hoteli, a przy okazji zażartował z narzeczonej.

Kochani, jeśli Wasza narzeczona ma ciągły PMS, to znaczy, że trzeba ją zabrać do SPA – napisał na Instagramie.

Szybko jednak postanowił edytować swój wpis i zmienić żart, o czym poinformował fanów. Dziennikarz po chwili namysłu chyba uznał swój żart za niefortunny.

Kochani, jeśli Wasza narzeczona (uwaga- zmiana żartu) ciosa wam kołki na głowie, to znaczy, że trzeba ją zabrać do SPA – brzmi nowy początek wpisu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Joanna Kudzbalska zareagowała na wpis narzeczonego zostawiając pod postem komentarz z emotikonką serduszka. Wygląda na to, że nie ma mu za złe wcześniejszych słów, które rzeczywiście mogły nie być dla niej zbyt miłe.


Krzysztof Ibisz zażartował z narzeczonej

Krzysztof Ibisz zażartował z narzeczonej

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf grunt to miec wyjeb..ne pochwaliła się w sieci 99% jak tam stara stara to jest krowa jak tam stary stary to jest kuń dobra źona to taka co spali obiad a mąź co zamówi pizze oczywiście stara płaci chyba mózg ci się stary zlasował dlatego 1% kacze łby i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×